Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy tetszik egy srác, de szerintem van barátnője, mert egy közösségi oldalon az egyik csaj (régebben nagy barátnők voltunk) a képe alá azt írta, hogy "életem", meg "pussy", meg ilyenek. De nekem tetszik a fiú, és eléggé ismerem azt a csajt, és simán kitelik tőle, hogy megcsalja. Viszont az a másik szitu, hogy a srác ha összefutunk, mindig köszön, sőt hamarabb, mint én. Ráadásul kiskorunkban a legjobb barátok voltunk a fiúval, mindig átjött hozzánk és én is mentem hozzájuk, csak mára egy kicsit "tönkre ment" a kapcsolatunk. Szerintetek mit kéne csinálnom? Nem dicsérem annyira magam, de velem még mindig jobban járna, mint azzal a csajjal. Tuti hogy csalódni fog, és én ezt nem akarom, Sőt szerintem nem is szereti annyira, mert ahhoz a képaláíráshoz mégcsak nem is válaszolt. Valaki esetleg írna erre valamit?
2010. aug. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő alatt nem szeretett beléd, nem hiszem, hogy pont érted hagyná el.
2010. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis láttam már hogy figyel, meg múlt évben együtt jártunk szakkörre és beszélgettünk, meg együtt mentünk haza.
2010. aug. 23. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Logikus, én is bezárkózom és csak azzal állok szóba, akibe szerelmes vagyok.
2010. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hídv fel, és beszéljetek meg egy találkozót, és mond el neki, hogy neked hiányzik az a "kapcsolat" ami régen volt köztetek.
2010. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nincs meg a telefonszáma, mert senki se adja meg. :(
2010. aug. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!