Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki a tökéletes társra vágyik, aki valóra váltja az álmait, és amikor megkapta ezt a társat, aki mindent megtenne érte, akkor kb a szolgájaként kezeli? Már semmi sem jó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, köszönjük az újabb általánosítást amit egyetlen (vagy egy kevés) rossz tapasztalat szült. Buta vagy.
2010. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2010. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy nincs olyan, hogy tökéletes társ, itt buktad el a kérdést, a kérdés további része így értelmetlen. -.-'
2010. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem én tapasztaltam hanem a környezetemben látom.
2010. aug. 23. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, én is mindig ezt kérdem az asszonytól


De mindig azt mondja, hogy ne foglalkozzak hülyeségekkel, inkább vigyem ki a szemetet.

Lázadjunk fel

2010. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:
74%

Én ezt a nőknél vettem észre főleg, hogy van egy elképzelésük (nevezzük: álmuk), amit ha megkapnak elérnek, egy ideig jó és szép, aztán egy idő után már az sem elég, és fene jó dolgukban nem tudván mitévők legyenek, még jobbat akarnak, keresnek. Ekkor lépnek le, csalnak meg, hagynak el egy pénzesebb, jóképűbb, nagyobb péniszű, doktori címmel rendelkező stb stb. férfiért összerombolva és nagy ívben letojva életed és érzéseid. Istenem hány ilyennel találkoztam ismerősi körömben!


Egyet jegyezz meg: a nőknek soha semmi nem elég. Ha valamit megkapnak, még többre, másra vágynak és amint lehetőségük adódik továbblépnek. Nem érdekli őket se család se gyerek, sem a szerelem sem az érzéseid. Egyre inkább érzéketlenné válnak a nők és nem fontos számukra a család vagy egy őket halálosan szerető férfi.


Igen, kivételek mindig vannak, de baromi kevés.


És a kivételek is megváltozhatnak. Láttam én már hűséges, jóravaló kedves, normális lányt 10 éves kapcsolat végén megbolondulni, eldobni minden jót és szépet az anyagiak, a presztízs, és hasonló felszínes dolgok miatt.

2010. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15.15 van benne valami, amit mondasz. sok nő ilyen, de azért vannak oylanok is akik békés párkapcsolatot akarnak veszekedés mentesen, csak aztán a bunkó fickó mindig beléjük köt, és a következő sráccal a nők csakazértis bunkók lesznek, pedig lehet hogy meg se érdemli. persze ez fordítva is igaz. szóval így tesszük mi tönkre egymást emberek.
2010. aug. 23. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:

15:15

Ha ilyen kis rinya vagy, nem csoda, hogy elhagynak.

Viselkedj férfiként, hogy ne a barátnődnek kelljen.

2010. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15:15!


Igazad van jópár dologban.

Én ugyan lány vagyok, szóval női szemmel látom szinte ugyanezen dolgokat.

Engem is nagyon felbosszant, és rossz érzéssel telít el, ha ezt látom sajnos, és egyre és egyre több lányban, nőn.

Néha már fel sem tudom fogni, hogy miért változik át ennyire az értékrendjük? És meglepő, hiába mondják a nőket érzelmesebbnek, hiába..nem is igaz, csak megjátsza magát a legtöbb.

Persze van kivétel, köztük én is, és még fiatal vagyok ugyan, de sokmindent látok már be éretten, és az a legrosszabb, h lassan kezd megváltoztatni engem ez az egész..bármennyire is nem szeretném.

De az biztos, hogy ameddig csak bírok, önmagam maradok, és engem soha nem az fog vezérelni, hogy olyan pasit találjak, aki pénzes, vagy ilyen, olyan, hanem az őszintén mélyen érző lényeket fogom keresni, akik még hiszik, hogy lehet igaz szeretet, és persze szerelem.

2010. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fülünyúl ***** válasza:

18:18


Azért szívem, mert neked nem tetszik amit írtam, attól még nem rinya, hanem tények. Welcome in the real world.

2010. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!