Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 14 éves a fiú 18 lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 14 éves a fiú 18 lehet köztük valami?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hosszabb kapcsolatra!
2010. aug. 23. 14:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Uhh, ezt te sem gondolod komolyan utolsó, hogy van olyan 18 éve feletti, aki vár 2-3 évet a szexxel. Elég ha csak szétnézel gyakorin, de nekem az ismerőseimre is jellemző ez, hogy már akkor fel vannak háborodva, ha az új barátnő 2 hónapot váratja őket a szexre! Kizárt, hogy kibírják ennyi ideig!
2010. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Márpedig ha igazán szeretsz valakit, akkor ki lehet bírni (most az, hogy a barátnőid kiket fogtak ki hát... sajnálom). Egy párkapcsolatban a szex az szerintem olyan mint, a hab a tortán. Nem olyan jó nélküle, de attól még a torta finom, és később majd kapsz rá habot is. :)

De ez bonyolult téma, szerintem külön megérdemelne egy kérdést, hogy különféle okokból ki meddig lenne képes várni.

2010. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Miért, te vártál már annyit lányra? Úgy hogy már nem voltál szűz?
2010. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem, de ha úgy hozná simán várnék. Amint fentebb írtam, egy kapcsolat nem csak szexből áll. Persze, sz*r nélküle, de ne csináljatok már úgy, mintha bele lehetne halni a hiányába.

pl. beleszeretek egy fiatalabb lányba (mert szerelem nélkül nincs párkapcsolat szerintem), közli, hogy Ő x-y évig nem szeretné elveszteni a szüzességét, akkor én meg közlöm Vele, hogy én nem várok addig, majd kiszeretek gyorsan belőle és keresek mást?

Én nem azt mondom, hogy szar a szex, vagy hogy nem kell, de vannak élethelyzetek amikor bizony le kell, és le is lehet mondani róla egy időre.

Szerintem ne romboljuk tovább ezt a kérdést ezzel, a többit megdumálhatjuk priviben vagy ha nyitsz egy kérdést akkor ott. :)

2010. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"""Márpedig ha igazán szeretsz valakit, akkor ki lehet bírni """"


Nah ha te ennyit ki bírsz akkor úgy legyen igaz tippem 1-90 számból eltalálok 5-öt. Mit szólsz ehhez? Elhiszed? Szerintem sejted mire célzok....

Ennyire valószínűtlen.

Figy előbb utóbb várni valakire annyit jelent hogy rá únsz mindig csak beszélgettek évek alatt gäciunalmas tud ám lenni mi az hogy este 9 óra van és menj haza???? Ez miféle kapcsolat 2 hónap után. Figy az hogy éveket vár valaki valakire és "igaz szerelem" nem létezik! Pont hogy még jobban kívánod ha szerelmes vagy belé!

2010. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
B*zdmeg azt az észjárásod. Nagyon jól esett, hogy picsusz lettem, köszi, rendes ember lehetsz. Egyébként ha még bárki is visszaolvassa ezeket a kommenteket, közölném, hogy ennek a f*sznak, aki írta, hogy szívesen elbeszélgetne egy ilyennel, írtam neki, és természetesen nem válaszolt :) ugat, de csak a szája nagy. mellesleg anyámék egyáltalán nem isznak, cigiznek, és mint ahogy az egyik válaszoló írta, igen, mindent megbeszélhetek velük. mellesleg a barátommal most ünnepeltük a 16. hónapfordulónkat, és a tanulásom sem szorult háttérbe, első helyre felvettek gimnáziumba (ha valaki netán székesfehérvári, akkor ismeri a tópartit, és tudja, hogy nem könnyű bejutni, na oda vettek fel). mindemellett segít tanulni, és egy teljes jegyet javult az átlagom, amióta együtt vagyunk. innen látszik, hogy nem lehetetlen dolog összeegyeztetni mindent. és nem, én sem iszok, ő sem iszik, nem bulizunk, nem drogozunk, csak éljük a kis életünket, és várjuk, hogy majd összeköltözzünk és családot alapíthassunk. és nem, nem jön majd a 9.es terhes lány, mert igenis bárki tud várni a szexszel, bármilyen megdöbbentő is azok számára, akik ilyen beszűkült agyú barompalánták, mert mindenük a szex körül forog. fogadjátok gratulációmat.
2011. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!