Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 14 éves a fiú 18 lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 14 éves a fiú 18 lehet köztük valami?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hosszabb kapcsolatra!
2010. aug. 23. 14:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
még hozzáteszem, hogy a felnőttek nem azért tiltják ezeket a kapcsolatokat, hogy gonoszkodjanak a lányaikkal. Ők már tudják jól, milyen veszélynek lehet kitéve...
2010. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%

Az egyik kis picsusz írta hogy 1 éve együtt vannak és ő 14 éves a barátja meg most lesz 19.... ESZEM MEGÁLL! Hol vannak a szülők? Fogadjunk isznak a kocsmába. Ezek szerint már 13 évesen akkor meg a fiu 18 évesen együtt voltak majd mához 1 évre meg jön a terhes 9.es lány?

Ha az én hugom egy körülbelül velem egy időssel leállna ismerkedni fel akasztanám mind a kettőt. Nem érdekelne. Mindenki találjon korához illő párt. Hú de kemény legény lehet az a "kisfiú" aki 18 éves létére csak egy 14 évessel képes annyira megismerkedni hogy vele jár? Grat. Hulladék. Merek fogadni hogy a 16-18 éves csajoknak tuti nem kéne annyira hulladék.


21/F

2010. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló kérdéseknél már leírtam, hogy a szerelem nem a személyi igazolványba nyomott dátumok függvénye. Ha elég érettek vagytok (a lány nem gyerekes, a fiú pedig nem siettet semmit) akkor szerintem semmi akadálya. Ismerek olyan párt akik 14L+20F jöttek össze, és 11 éve együtt vannak már, most jön az első kisbabájuk. Persze ritka az ilyen, nem tudom Te mennyire vagy komoly/érett, kedves kérdező...
2010. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmmel közel 5 éve együtt vagyok. Ő 15 volt, én 19 mikor összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást. Ő sokkal érettebb volt szellemileg a többi vele egyidős lányokkal, ezért is tetszett meg. Előtte egy nálam 2évvel fiatalabb lánnyal voltam majdnem fél évig, hát ő kicsit szegényebb volt "agyilag". :D

Eleinte kicsit féltünk mind2-en, hogy mi is sül ki ebből, de szerencsére nincs gond! :)

2010. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne higyj a rosszindulatúaknak! :) Én 14 évesen jöttem össze a 18 éves barátommal, és 4 évet voltunk együtt :) Szóval igenis lehet!


Igaz én sokkal érettebb voltam a koromnál, szóval pont passzoltunk egymáshoz. De ez sok minden függvénye. Mindenesetre nem lehetetlen, és nem is időpazarlás.


21/L

2010. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%

15:26-os te iszonyúan beszűkült és ostoba vagy. Hogy mered mások szüleit minősíteni? Valószínűleg a lányuk sokkal közelebb áll hozzájuk, és mindent meg mer velük beszélni, mint amiről a legtöbb gyerek álmodhat. Azért, mert szerinted a 4 év korkülönbség sok (LOL), még nem kell mindenkit lehülyézni. Vagy csak te vagy helikopter?


Képzeld csak el, az én anyukámék is támogattak minket és nem a söröskorsó mellől. Mindketten két diplomások, vezető pozícióban dolgoznak, mintaszülők! Máig anyukám a legfőbb támaszom, és áldom az eget, mert jobb szüleim nem lehettek volna. Te soha nem leszel ilyen. Most sajnálom a leendő lányod, egy hülye féltékeny állat lesz az apja.


21/L megint

2010. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
51%
15:16 akart lenni
2010. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nem minden 14 éves tartott,hogy a Minimaxot bámulja,és abban reménykedik,hogy majd Sp meg Justin Bieber lesz a férje!Sokan mondták azt,hogy úgy nézek ki,mint egy 17 éves csaj,testileg is és agyilag is!
2010. aug. 24. 22:55
 19/36 anonim ***** válasza:
26%
ELég szomorú,ha 17nek néznek!Koravén P.i.cs.a! :D
2010. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Sztem simán lehet. a mai világban. és nem minden 18 éves csak azt akarja. egyébként van olyan aki 15 éves és 24 éves palija van tökéletesen megértik egymást és fél éve eggyütt vannak. úgyhogy erről ennyit
2010. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!