Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 14 éves a fiú 18 lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 14 éves a fiú 18 lehet köztük valami?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hosszabb kapcsolatra!
2010. aug. 23. 14:21
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Sp-t meg hagyjátok ki ebből. igenis álmodozni lehet annak aki. most nem azt mondom h én is ezt képzelem mert nem de azért szeretem és irigykedni azt meg nem itt kell
2010. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

13:22-es, attól mért lesz valaki "Koravén P.i.cs.a" mert 14 évesen úgy néz ki mint egy 17 éves? Én 16 vagyok, a barátom és köztem 9 év van, mégis jól megvagyunk. Szerinted akkor én is "Koravén P.i.cs.a" vagyok mert nem vagyok hajlandó a korombeli gusztustalan, drogozós, bulizós, elfajzott tizenéves taknyokkal szóbaállni?


Kedves Kérdező!

Ha igazán szeretitek egymást és a fiú nem siettet semmit, akkor nincs baj a korkülönbséggel. Viszont arra figyelni kell mindig, hogy ne csak a másik kihasználásáról szóljon a kapcsolat, vagy csak azért legyél vele mert a korodbeliek között nem találsz párt magadnak. Ahhoz hogy egy olyan kapcsolat jól működjön, ahol nagy a korkülönbség el kell érni egy bizonyos szintre mind érzelmileg, lelkileg és agyilag.

2010. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok és 18 a fiúm (: nincsa abban semmi (: a srác imádja hogy kihivás vagyok neki mert egyik csaja sem volt még ilyen fiatal... én pedig élvezem hoogy hogy hát hogy van (: szóval szerintem tökjó (:
2010. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
en nem is mondok mast csak azt hogy kernkraftnak van igaza!!!
2010. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Nem sok a 4 év korkülönbség, ha már mindketten 17 fölött vannak kb...Lehet, hogy nem csak a szexet akarják a 18 évesek, de lemondani sem fognak róla! Az a 18 éves pasi, aki leáll egy kislánnyal, lúzer. Vagy csak agyilag visszamaradott, úgyhogy ez elsősorban az fiú szégyene. Az a lány pedig, akit 14 évesen legalább 17-nek néz ki, mindig idősebbnek fog látszódni a koránál! :)
2010. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
14 leszek 2 hónap múlva,a pasim pedig 19 1 hónap múlva...együtt vagyunk 2 hónapja,és nagyon jól megértjük egymást.Mondjuk tudom,hogy a 2 hónap nem túl sok idő,de én nagyon szeretem Őt.Kedves válaszolók!Nem mi választjuk ki,hogy kibe legyünk szerelmesek,az csak úgy jön.:) És a kérdésre válasz,hogy ha szeretik egymást,miért ne?!
2010. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

Szerintem ha szeretitek egymást igenis lehet...én is 14 vagyok, a barátom meg 19:O és 8 hónapja együtt vagyunk, nem siettet semmit... kicsit fejlettebb vagyok agyilag mint egy 14 éves az igaz...eleinte mi is féltünk, hogy vajon mások mit fognak szólni, főleg ő, mert a haverjai csodálkoztak rajta, hogy leáll egy "kislánnyal"...

szóval ennyit erről:/ próbáljátok meg, lehet hogy sikerül.

2010. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Amikor életem első pasijával összejöttem, én 15 voltam, ő 20. Hat évig voltunk együtt.

Úgyhogy igen, lehet.

2010. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Mit mutat egy "kislány" úristen. Eszem megáll egy kislány? 14 éves nyolcadikos éppen még azon gondolkozik melyik suliba tanuljon tovább. Ez a mai világ.... 10 év mulva már simán megszokott lesz, ha 12 éves kiscsajnak már 20 éves a pasija. Ezzé váltok. Mit keres egy 14 éves egy 18 éves pasi társaságában? Gondolom mászkál szana szét ott ahol felbukkannak az idősebb kukik. Persze hogy mindenki rácuppan ha akad egy szűz, még friss feszes lyuk. De ennyire nem lehettek ti se értetetlenek! És igen is hülye gondolat az hogy 14 évesen "jó ha van" 18 éves barátja. Egy 14 éves ne fogja már meg többször a kukit mint a kilincset! 18 éves felnőtt ember. Leáll egy 14 évessel. Ennyi erővel egy 30 éves fiatalos pasi is felnőtt ember is leállhatna vele és persze támogassátok csak! Undorító mivé válik manapság ez az agyon netezett világ. Felháborító. Ezért van az hogy 16 évesen már senkinek nem fogadnak szót a kis csajok visszapofázik nem értékeli azt amit apja-anyja mond. Attól mert itt sokaknak 2 diplomás szüleik vannak és 14 évesen meg volt engedve nektek hogy szét szúrkálják a lyukatokat a 18 éves felnőtt kis pasik, nem azt jelenti hogy érettebb vagy. Azért elbeszélgetnék egy ilyen "érettnek" nevezett kis picsusszal. Lehet vitatkozni értelmes ember akkor se mondja azt hogy ez így jó és szép. Hát marha szép.....

20/F

2010. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Kenkraft, mégis ki beszélt itt lyukszúrkálásról? Ha a fiú nem siettet semmit és tud várni a szexel még ~2-3 évet (akármilyen furcsa is lehet, de ki lehet bírni ennyit) akkor miért ne járhatnának? Tudod, attól még, hogy egy fiú 18 még nem jelenti azt, hogy egy szexmániás ösztönlény, illetve egy 14 éves lány sem feltétlen "kislány". Az érettség belső tulajdonság, a kornak nincs sok köze hozzá.

Persze Téged is értelek, rengeteg ilyen kis diszkócsitri flangál a "menő" 20onéves pasijával, de itt most az olyan ritkább esetekről van szó, amikor egymásra talál egy érettebb, rendes lány és egy csakugyan érett ilyen fiú.

Ennyi.

2010. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!