Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés ennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt a párommal, és az utolsó 2 hétben már majdnem minden este nála alszok. Most hétvégén feldobta az összeköltözés témát, és egy kicsit megijedtem. Alapból nem lakunk egymástól messze (10 perc séta, mindketten még a szülőkkel vagyunk), mégis félek a dologtól. Nem korai ez még???? Ne értsetek félre, nagy a szerelem és a boldogság!!! :)


Köszi a válaszokat előre is!!!


25L (párom 33F)


2010. aug. 23. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próba cseresznyepálinka.
2010. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Főzés, Mosás, Takarítás, Bevásárlás


Ha ezek mennek, akkor rajta, nem korai.

Ha esetleg nem, amit fel nem tételeznék, akkor ideje elkezdeni megtanulni.

2010. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Igaz, még apuval és a mamával élek, de önellátó vagyok, magamra főzök, mosok, stb, stb... :D

2010. aug. 23. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg. én sok boldogságot kivánok!
2010. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! :)
2010. aug. 23. 11:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeptemberben hosszúhétvégézni megyünk, és ha minden oké, akkor utána pár utcával arrébb cuccolok! :)
2010. aug. 23. 11:02
 7/11 anonim ***** válasza:

mi az első éjszaka után-ami a 2.randink volt- összeköltöztünk. ez 5 éve volt,4éve házasok vagyunk és 2 csodás gyerekünk van.

ha úgy érzed ez a világ legtermészetesebb dolga akkor hajrá!! semmit nem veszíthetsz,sőt: hamarabb rájössz összeilletek-e.

ami viszont a tanácsom-ha szabad :)-beszéljétek meg előre h mindenki ugyanúgy csinál mindent mint addig,vagyis semmi álszentesség-álszemérmesség-megjátszás-porhintés,mert csak így derül ki passzoltok-e.

de sztem ha máris itt tartotok,minden ok lesz!

2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ÁÁ, ne haragudj, de semmiképp! az első hónap még bőven az ismerkedési fázis, még tanulgatjuk, szokjuk, figyeljük egymást. sőt szerintem az első 3 hónap erről szól, utána dől el, hogy lesz-e ebből egyáltalán komolyabb kapcsolat. mi 9 hónapja vagyunk együtt, sokat vagyunk egymásnál, van, hogy 2-3 napot is együtt töltünk egyhuzamban valamelyikünknél, ha üres a lakás, de összeköltözni még így is korainak tartom.

ne hamarkodd el, mert szerintem nagyon rá fogsz fázni. gondolom még nem nagyon volt komolyabb kapcsolatod.

24 N

2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló!

Volt már komoly kapcsolatom, éltem is együtt pasival. Szóval nem ismeretlen számomra az együttélés fogalma!!! (Sőt, volt párom kisfia is sokat volt nálunk, olyankor pótmami is voltam, és sztem nagyon jól is ment.)

2010. aug. 23. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:

De szerintem akkor sem kéne fejest ugranod 1 (!!!) hónap után az összeköltözésbe. írtam már, hogy tanulni, szokni kell a másikat. együtt élni más valakivel mint néha napokat együtt tölteni, ezt tartsd szem előtt.

de tégy belátásod szerint.

2010. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!