Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, teljesen készvagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen készvagyok? (info lent)

Figyelt kérdés
szoval nemrég összejöttem egy lánnyal és nagyon aranyos és tulságosan is belezugtam... most multkor beszéltem a barátnőjével aki aztmondta hogy még sosem volt hosszu kapcsolata és van hogy csak azért dob valakit merthogy ráun, mikor ezt meghallottam nem birtam egész este aludni és már nem sírtam több mint 10 éve de most tudnék... Most ha én is egy ilyen példány lennék azt nem birnám ki de nemtudom mit tegyek?
2010. aug. 23. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ettől sírni? nem vagy pasi, csak egy kislány... Hogy mit mond a barátnője, kit érdekel, veled teljesen más is lehet, bár egy ilyen gyenge pasit minden csaj megunna. Ha nem bírnád ki a csalódást, ne is kezdj lányokkal, mert a csalódás mindig benne van a pakliban.
2010. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem próbáld meg, lehet hogy veled teljesen más lenne, és nem dobna ki ilyen miatt. Ha meg mégis, akkor nem érdemes utána sírni. Próbálj mást keresni, olyant, akivel hosszabb ideig is együtt tudsz lenni.Mert nem benned van a hiba.

16/L

2010. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ akárhogy is oltasz. de nem vagyok gyenge általában. nem voltam ilyen még egy hete, de mostmár annyira beleszerettem hogy nem birnám elviselni hogy csak ugy elhagyjon... (és nemsírtam, csak tudnék.)
2010. aug. 23. 08:44
 4/10 anonim válasza:
94%

az utolsó vagyok.megint 16/L :)

szerintem nem gyengeség a sírás, ha tényleg szereted.lehet még segítene is

2010. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de most nem segitek magamon ha itt pityergek mellesleg 18 vagyok :S amig együtt vagyunk addig minden oké, de most ha rákérdezek az rosszul is elsülhet, viszont az hogy várok és rettegek hogy na mikor lesz vége annak meg nincs értelme ... :(
2010. aug. 23. 08:49
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor fogd fel úgy hogy ez egy futó kaland....


nekem is volt egy pár hasonló, de volt ami 6 éves kapcsolat lett

ne mondj le róla egyből

mi vagy te? gyáva nyuszi?

ne állj alapból úgy hozzá, hogy na mikor dob ki....

ismerd meg a lányt, előbb-utóbb rájössz a logikájára....

lehet az eddigi pasik ragadtak rá és nem volt mozgástere.. vagy hasonló.. szóval fel a fejjel

2010. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az eddigi "pasijai" csak egy alkalomra akarták, de Ő nem akarta és ezért lett vége. Vannak rossz tapasztalatai és el is mondta nekem hogy nem szeretne semmi elsietni meg hogy nem tud senkiben bízni. Én ezt tudomásul veszem mert nem csak egy alkalomra szeretnék összejönni vele. csak 100% hogy a barátnőjét nem kérdezem máskor ilyenekről...
2010. aug. 23. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
pont ezért ne akaszkodj rá ennyire, mert akkor megijed. ne legyetek állandóan együtt, hagyj neki szabadságot. te is járj el a barátaiddal, ne te keresd állandóan, várd ki amig ő ir egy smst vagy ilyesmi. hány évesek vagytok?
2010. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én 18/F ő 16/L

de pont ez az hogy Ö keres legtöbbször. Én is szoktam de nem akaszkodok.

2010. aug. 23. 21:38
 10/10 A kérdező kommentje:
vége lett.
2010. aug. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!