Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg hogy szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg hogy szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Összejöttem koratavasszal 1 lánnyal. Azóta viszont meguntam. Nem túl finom kifejezés, és biztosan sokan tahónak tartanak, de úgy érzem ez ennek a tipikus esete. A gond viszont az, hogy ő teljesen odavan értem, és ez szerintem elvakítja, nem látja a ,,jeleket".

Próbálkozok majd gerincesen véghez vinni, csak egyelőre nem tudom, hogy hogy csináljam?


2010. aug. 22. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hanyagold, ne tégy romantikus gesztusokat. Ha megkérdezi, hogy szereted-e még, ne hazudj.
2010. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
22
2010. aug. 22. 22:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért adtok ilyen tanácsokat, hogy kezdje el hanyagolni a lányt? Szerintem legyél egyenes és mondd meg neki, hogy nincs értelme folytatni. Ennyit szerintem igenis megérdemel a lány.


Velem már megcsinálta ezt egy pasi, hogy direkt bunkó volt velem, orrom alá fingott stb., ezzel akarta sztem kiprovokálni, hogy szakítsunk. Ez nagyon szánalmas. Te ennél legyél egyenesebb!

2010. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne egy szórakozó helyen tedd meg vagy egy pénteki vagy szmbati napon egy diszkóba mert ha a csajt nagyon megvislei akor fullra leissza majd magát és nagyon sírni fog, mindenképpen négyszemközt nyugalmasan..
2010. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, mondd meg neki, hogy szerinted nem vagytok egy hullámhosszon, kedveled de valahogy nem működik a dolog.
2010. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el valahová dumálni, hogy beszélnetek kell. És elmondod nyíltan, hogy ennyi volt. Semmi értelme kiszerettetned magadból, mert akkor csak mindketten szenvedtek. És így szenved a legkevesebbet, kisírja magát, pár napon belül túlteszi magát rajtad. Csak utána kerüld egy ideig, hogy ne legyen nehezebb neki a feledés.
2010. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy semmiképpen ne csináld, ahogy a volt nőstényem, hogy letiltott mindenhonnan és nem vette fel a telefont se. :D Kicsit negatív érzés volt. :D
2010. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hú bazz...ezen kifeküdtem: "volt nőstényem"...ck egyenesen kedves kérdező...
2010. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki szépen! Sajnos az egyik exem is elkövette azt a hibát, hogy rámhagyta a szakítás feladatát. Szinte harapófogóval kellett kihúznom belőle a szavakat. Hónapokig húzta a gyáva. Nemhogy elémállt volna és a hanyagolás és mások előtti "lealázás" helyett kimondta volna, hogy vége. Azóta is rühellem szegényt, ilyen gyáva pasit még életemben nem ismertem. Pedig adta a jópasit, a nagymenőt. Tipikus nők kedvence. Ha tudnák mi van belül...

Szóval ha kicsit is szeretted az elején, akkor légy őszinte.

Apropó! Máskor jobban gondold meg kivel kezdesz, mert abból, hogy ennyi idő alatt meguntad, azt szűröm le, hogy sosem voltál belé szerelmes. Jobb lenne nem álltatni az embert, megvárni, hogy belédszeressen, utána meg dobni. Sosem értettem az ilyen kapcsolatokat. Bocsi, nem oltani akarlak, csak velem is csinálták már. Úgy tettek, mintha odalennének értem, meguntak, aztán kopp... Gyanítom csak egy voltam a sok strigulája közül.

2010. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!