Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok vele, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok vele, de nem tudom hogyan. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Elejéröl kezdem. Kb szeptember feléig volt egy 3 hónapos kapcsolatom egy sráccal vagyis...elég bonyolult volt az egész a lényeg az hogy nagyon szerettem de télleg őrülten ha rámmosolygott libabőrös lettem amikor megölelt...szóval szerettem de kikészített a huzavona meg az örökös bonyodalom és szakitottam vele szeptember végén. Később elutazam Pestre egy napra és a vonaton megismertem egy srácot aki elkérte a számom. Nyomulós volt de azért helyes de nem az én esetem. Vele 3 hete járok. Tudom hogy nem kellett volna belekezdeni ha nem az esetem a srác de kellett valami ami segít felejteni...Jól elvagyok vele de nincs az a szikra,nincs szerelem(részemről) és nem az az ember akinek gondoltam. Mostanra már sikerült teljesen elfelejtenem az előző srácot viszont belé se vagyok szerelmes... Szakítani szeretnék vele de ahányszor belekezdek lefagyok mert nem akarom megbántani. (Pl tegnap is akartam de amikor belekezdtem volna átölelt aztán elvitt pizzázni meg meghívott egy italra is és ugy szemétségnek éreztem akkor szakítani...)Szerintetek mit tegyek?Hogy mondjam meg neki?
2010. okt. 17. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
És azt nem érzed szemétségnek, hogy hagyod, hogy pizzázni vigyen... tehát kihasználod?
2010. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használom ki mert van hogy ő hív meg van hogy én őt...Amúgy még ellenkezőleg nekem kell néha leállítani hogy ne költsön rám annyit.
2010. okt. 17. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az se jobb ha a szemébe hazudsz, szerintem mond el neki h nincs meg az a szikra és igy neked nem jó, ha értelmes a fiú akkor megfogja érteni ha meg nem akkor meg hát igy járt...
2010. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!