Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem miért kérdi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért kérdi mindig mikor felhívom hogy mikor megyek dokihoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok...már vagy 2 hete szakitottam az exemmel,de minden nap mikor felhivom ez 3-4 naponként van hogy mikor megyek el dokihoz...Mivel van egy olyan betegségem hogy kényszer hazugság...Lehet arra vár hogy csináljam meg a kurat,es valtozzak meg ..Utana talalkozik velem???
2010. aug. 22. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért hívod fel 3-4 naponta az exed egyáltalán?


talán csak el akarja ütni a kínos időt egy általános kérdéssel, amiről tudja, h aktuális is...

2010. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért szerinted mit tegyek ?? de szokja mondani hogy vigyázzak magamra,és hogy mi ujsag van velem.... meg hogy mit csinálok.... csak pár percet beszélünk..annyi meg szerintem kell... de máskor az exeim nem szokták felvenni a telefont...
2010. aug. 22. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:

nem teljesen értelek.

**nem szokja mondani,HANEM szokta!

minek kell beszélj telefonon beszéljetek olyan sűrűn?feleslegesnek tartom ha mar nemvaygatok együtt

amúgy valóban kezeltesd magad ha kényszerhazug vagy

2010. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt az is biztos...De akkor miért mondja nekem azt hogy hagyjam hogy ő keressen meg ???
2010. aug. 22. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:

bocsi

**

minek kell telefonon beszéljetek olyan sűrűn?

nemvagytok

2010. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem értem :I((((
2010. aug. 22. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

ha az exed, mi a p9csnek hivogatod naponta?

szard le, ne hívd fel többet

az EXED

2010. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha hiányzik,és ha Szeretem ,vissza akarom kapni,akkor mi a fenét csináljak????????
2010. aug. 22. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul még mondja is neked, h hagyd, h ő keressen!??? Jézusom, vedd már észre, h ő nem akar 3-4 naponta beszélni veled!! Minek akaszkodsz rá? Csak rosszabb lesz...
2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy szavadat sem hiszem! XD
2010. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!