Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Segítség!? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Segítség!? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy barátom, fiú, gyerekkorunk óta ismerjük egymást, és biztos jelekből tudom hogy belém szeretett! De én ezt nemakarom! NEM NEM NEM és NEM! Én nem szeretem és nem akarom hogy tönkremenjen a barátságunk :S Mit tegyek ? Hogyan érjem el hogy ne szeressen ? ÁÁ olyan rossz érzés ez :S 14/L
2010. aug. 22. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
verd állba egy szeneslapáttal és tuti elkergeted..
2010. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xD kihagynám :D
2010. aug. 22. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés. Én minden esetre azt ajánlom, hogy vagy ülj le vele beszélni, vagy viselkedj úgy, hogy kiszeressen belőled, bár ez nem biztos, hogy jó megoldás.
2010. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele.Hogy nem akarod hogy egy barátság tönkre menjen a szerelem miatt, ami kitudja medig tart!
2010. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mesélj neki a pasi ideálodról és hogy ő ebbe mennyire nem illik bele, esetleg mond neki(sugalld neki), hogy valaki más tetszik, még ha nem is...
2010. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom majd :S De nagyon félek... tényleg nem érzek iránta semmit és hosszabb idő óta figyelem h sztem van vmi... egyáltalán nem viselkedek vele úgy mintha szeretném... remélem eztis észreveszi :S vagy nemtudom... de nemakarom :S ááá
2010. aug. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!