Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fojtható vissza a sírás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fojtható vissza a sírás?

Figyelt kérdés
Amikor a párommal veszekedünk, könnyen sírva fakadok,kis dolgokon is, ő meg ezt elég rosszul kezeli. Azt mondja, vegyek erőt magamon, de egyszerűen nem tudok. Egyébként nem vagyok egy mimóza lélek, inkább talpraesett, magabiztos. És csak ő és az apám tudja belőlem ezt kiváltani, senki más, se főnök, se barátok, se más.Mit tudok ezzel kezdeni? Engem is zavar...
2010. aug. 22. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Vágd ki a könnycsatornáidat.

Vagy kérd meg hogy vígasztaljon meg..-.-

2010. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha átlósan felfelé nézel, tehát szemmagasságtól 45fokban felfelé, az némileg elzárja a csatornákat, úgy kb! én ezt szoktam alkalmazni...
2010. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nekem sikerült. De most már a legszomorúbb dolgokon se tudok.
2010. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elfojtás belső feszültséghez vezet. Amit előbb utóbb le akarsz majd küzdeni, ha nem sírással, máshogy.


Inkább sírd ki magad.

2010. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem tök cuki! Gondolom lány vagy, az elég jó ha csak 2 ember, akik (gondolom ) közel állnak hozzád tudja elérni hogy sírjál, ez 2 dolgot jelent: 1 stramm vagy 2 ugyanakkor érző is. Szerintem nem kéne törekedned arra hogy ne sírjál, egyrészt mert egészséges sírni, mert nem gyülemlik fel stressz, másrészt meg látják hogy fáj neked.
2010. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vigasztalni nem fog, ugyanis nem szereti,és csak olaj a tűzre, ha kicsordul a könnyem..A 45fokos felfelé nézés néha bevált, de sajna nem mindig...:( Utána olvastam, és a lélekdoktorok azt mondják, hogy stresszoldó, jótékony hatása van, és utána megkönnyebbül az ember. Csak néha olyan kellemetlen tud lenni, na meg kíváncsi vagyok arra, hogy néha hogy tudok ilyen érzékeny lenni... 21.16-nak: Lány vagyok,és köszi, jól esett a véleményed!
2010. aug. 22. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egy kicsit kőszívű lenni. Nekem ez segített.
2010. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó. Milyen "módszerekkel" sikerült ezt elérned? Mert nyilván nem megy egyik napról a másikra. Köszi előre is..
2010. aug. 22. 22:33
 9/9 anonim válasza:
szia, látom , hogy még 2010-esek ezek a kommentek, de hátha még felnézel ide, én msot ugyanebben a cipőben vagyok a párommal, vannak gondjaink, ha már megbánt én rögtön elsírom magam, és ez őt kaikasztja, és ugyanúgy ahogy te mondtad, engem is. Nálam is csak ez a 2 személy váltja ki. Ha még felnézel ide véletlen, és sikerült valami megoldást találnod, írd meg nekem kérlek, köszi:)
2011. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!