Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erről a véleményetek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

folyton kételkedem a barátomban... a szavában, Nem hiszem hogy megcsalna, De a dologhoz hozzátartozik, hogy nagyon kevés az önbizalmam és rettentően féltékeny vagyok mindenre. Még egy hülye telefonszámra is. Még a lány ismerőseire is:S

Egyszerűen minden miatt számonkérem...

És amikor ide kiirok egy kérdést, még pluszba megkapom válaszként, hogy "De hülye vagy, ne hidd már hogy ennyi ideig csak veled járt, biztos félredugott"

meg hogy "Ne gondold már hogy neki olyan sokat jelent a szüzességed, a szüzesség ma már nem ér sokat, nincs jelentősége"

Inkább szakítottam vele:( Mert a válaszok még jobban elszomorítottak.


2010. aug. 22. 19:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Őrülten fáj, de nem tudok bízni benne. Ma reggel neki adtam a szüzességemet. És akarnám az egészet, de fáj a tudta hogy Ő mással is ez csinálná mellettem és hogy félremenne.

Nem vagyok ribanc, mással tuti nem akarnám a szexet, csak vele... de inkább békénhagyom, de örülök, hogy Ő vette el:$(L)

2010. aug. 22. 19:43
 2/9 anonim ***** válasza:
megvizsgáljuk kapcsolatod
2010. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kiirtam egy kérdést ide... és egyből irták rá hogy "a kedves barátod biztos eddig félredugott":(

Pedig tudom, nem is ismerik meg semmi... de ... szakítottam vele. Leirtam neki msnen mindent, hogy mit érzek Még nem jelentkezett be, mert a családjával ment Esztergomba.

2010. aug. 22. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:

A féltékenység sok mindent tönkre tehet, nem kellett volna szakitanod vele, hivd fel hogy beszéljétek meg és mondj el nkei mindent ugy ahogy itt most leirtak. Biztos megértő lenne és nem bántana és tudna neked segiteni. SOk sikert :)


U.i.: Szerintem a szüzesség igenis ér valamit!!!!!!

2010. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi.

Szóval értitek mi a bajom?? Nem hiszem hogy megcsal, de itt -lehet a rosszindulatú emberek miatt- sok olyan választ kapok ami fáj és ilyenkor még jobban kételkedem

Hozzáteszem, hogy barátom ellenzi az ilyen oldalakat, mert tudja hogy minden hülyeséget elhiszek akár a Női portálokról is. És Őt leáltalánosítom

2010. aug. 22. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a barátoddal,amI'g nem késő:).Ne hallgass a sok hülye emberre,aki ilyeneket I'rogat ezen az oldalon.Sz*rd le mások véleményét,és beszélj vele:).Biztos meg fog érteni.És beszélj vele a féltékenységedről is.Biztos azt fogja mondani,hogy te vagy neki a legfontosabb:).Szerintem csak túldramatizáltad kicsit a dolgot:D:).Sok sikert neked;)
2010. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

amugy ő folyton mondja hogy nemérti miért nem bizom benne, sosem adott okot arra hogy kételkedjek benne. Ha bulizni megy még oda is hív magával Ha nem megyek ő sem megy.

Multkor a haverjai hivtak minket strandra, én nem tudtam elmenni, így ő is lemondta.

Láttam a telojában, hogy a haverja hivta bulizni és az össze sms-be ilyet irt vissza a barátm h "Bocs, nem fogok tudni elmenni" "Neharagudj, de ezt lekell mondanom"

2010. aug. 22. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Elkapkodtad az egészet. Ha tényleg elég néhány bunkó idegen véleménye a szakításhoz, előbb kezeltesd ki az üldözési mániádat, azután jöhet a kapcsolat.
2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az első és legfontosabb dolog, hogy bízz saját magadban és szeresd magadat! Amíg ez nem megy, amíg nincs harmónia a lelkedben, addig ezt mással kapcsolatban sem fogod tudni megtenni. Ráadásul a szorongásaid és a bizalmatlanságod tuti sugárzik rólad, erre pedig hosszú távon rámehet a kapcsolatod. (Mert szerintem is meg kellene ezt beszélnetek.) Nem tudom, hány éves vagy, de szerintem nagyon fiatal és befolyásolható. Miért nem tojod le magasról, mit mondanak, gondolnak mások? Azok csak szavak; úgy ráadásul, hogy nem is ismernek sem téged, sem a helyzetedet. Tanuld meg egy életre, hogy először is saját magadnak felelj meg, utána esetleg mindenki másnak.

Volt nekem is olyan időszakom, amikor féltékeny voltam, bár tény,nem annyira, mint te. Aztán az évek tapasztalatai megtanítottak rá, hogy ne legyek az. Jobban járok vele, ha az vagyok? Nem, sőt. Sosem kérnék meg rá egy pasit, hogy ne csaljon meg, mert mondani mondhat bármit; ha akar úgyis megcsal, ha meg nem, akkor meg éppen ezért felesleges erről beszélni.

vigyázz arra is, hogy a szorongásaiddal ne üldözd el újra a pasit. Mindenkinek szüksége van szabadságra, egy kapcsolaton belül is. Volt esetleg valami korábbi rossz tapasztalatod, ami ezt kiválthatta belőled? Vagy "csak" önbizalomhiányos vagy? Ha hosszú távon nem változik, akkor esetleg lehet, hogy egy pszichológusra lenne szükséged.

Beszélj a sráccal, tisztázzátok a dolgot. Én szurkolok, hogy sikerüljön.

2010. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!