Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

9 hónapig volt barátom! 2 megszakítással mind a kétszer ő szakított az idegességtől...elcsesztem féltékeny voltam...

viszont 1 hete kibékültünk..közbe lerakta a jogsit és azalatt az 1 hét alatt rám se hederített...2x találkoztunk és minden nap beszéltünk de kb 10-20 percet.Most a jogsi örömére járkálnak mindenhova a haverokkal én nem nagyon tűrtem azt hogy legalább felhívna vagy valami úgyhogy kidobtam mert ez a kapcsolat ilyen se veled se nélküled-be jutott...

Első szerelme vagyok és 18 éves...engem vitt fel magukhoz előszőr is...mert a többi lányt annyira nem tartotta méltatóra...

Most jön úgyis az iskola megint...nem egy városban lakunk...nem lesz majd annyi ideje a haverokra mert ők már dolgozni mennek de ő neki még van egy éve...

Most kicsit éldegél szórakozik ... de mióta szakítottam vele a haverjai ugyanúgy írkálnak nekem h rólam beszélgetnek meg stb. szóval nem vagyok feledős téma neki...

Hihetetlen boldogok voltunk .. mindenki irigy szemmel nézett ránk és nem akarom elhinni hogy így ér véget...nem tudok semmilyen srácot elképzelni magam mellett:S

Szerintetek ennek a kapcsolatnak még később lesz valami esélye , ha egy kis idő eltelik? Hátha hiányozni fogok neki vagy valami?!


2010. aug. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj meg, de te b@sztad el. Mért nem hagytad élni, mikor megkapta a jogsit? Kiélte volna magát, és most megint ugyanolyan boldogok lennétek. Ennyit erről. Le lehet pontozni...
2010. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
drága:) a jogsit akkor kapta meg mikor nem voltunk együtt kb ... 1 hete sőt.. még ki se küldték neki;)erről ennyit valami értelmesebb válaszra gondoltam
2010. aug. 22. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne hívd fel... meg ne hagyj neki üzenetet. kicsit érdemes levegőnek nézni, az nem tesz jót, ha te keresed folyton :S ha szeret, úgyis hiányozni fogsz neki.

az én barátommal is úgy volt, hogy mindig összeveszés után nekem kellett bocsánatot kérni, aztán elegem lett, az asztalra csaptam, és levegőnek néztem veszekedés után.:D és ő kért bocsánatot. persze ha én hibáztam, akkor én, de azt nem várhatja senki hogy mindig MINDIG az egyik fusson.

bár egy dolog fontos, ne akard elszakítani a barátoktól, nem vezet jóra. oké, ha te nagyonszerelmes vagy, és a barátnők észbe se jutnak ilyenkor, de ezt egy pasitól mne várd el:) nekik igenis fontosak a haverok..

amúgy, ha folyton rólad beszélnek, az jelent valamit, nem?

ne keresd, ha ő megteszi, akkor éljetek boldogan:D

2010. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak még korán sincs vége, hidd el. A fiatalabb pasiknak a jogsi nagy öröm! Ezt még egy kis ideig el kell viselni, de aztán megszokja hogy van autó a feneke alatt és lenyugszik. Ha pedig tényleg téged vitt fel először a szüleihez.. Hát férfiaknál nagy szó... Ráadásul a haverok is adják a forródrótot hogy téma vagy?! Nem véletlen!

A féltékenységedet FÉKEZD!!! Azért mondom hangsúlyosan, mert én is ezzel csesztem el majdnem, de én megúsztam. Úgy voltam hárpia hogy én észre sem vettem! Nagyon könnyű átesni a ló túloldalára.

Ezt a pasik (1-től 1-ig) gyűlölik, főleg azoknak telik be a pohár hamar, akik ártatlanok! Mondom, kb egy cipőbe járunk.. Haverok, féltékenység.. stb..

Lesz ez még így se, és sok sikert én valószínűnek látom hogy ennek nem itt van a vége!

2010. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!