Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a legbocsebb dolog amit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Par honapja ismertem meg egy 1 evvel idosebb lanyt akivel nagyon jol kijovunk mint bratok sokat dumalunk messen is telefonon is meg hasonlok es a vegen nagyon belezugtam.Es a heten volt egy tabor ahova mentunk es o is jott es ugy terveztem hogy ott majd elmondom neki hogy mi a helyzet csak par napig nagyon rosszul voltam es nem tudtam elmondani neki es pechemre 3 napon osszejott az egyik jo haverjaval:|( vagyis osszeoztak oket).Ami hat nagyon nem esett jol es probaltam titkolni hogy milyen rossz erzes hogy ne nagyon gyanakodjon senki erre de nem igazan ment es sztm eszre is vettek es emlithettek neki mert azota nemigazan beszelunk olyan jol.Igaz hogy tegnap jottunk haza csak de mar latszik hogy nincs meg az a "kotelek" vagy szint ami volt ezelott.Es nagyon rosszul esik amikor beszelunk egymassal egy keveset es nem tudom hogy mit tegyek.Mi lenne a legjobb dontes?Ha volt reszetek ilyen helyzetekben akkor kerlek irjatok le nagyon szepen megkoszomnem.en 16 a lany 17
2010. aug. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tippem szerint ebböl már nem lesz semmi... kivéve ha sikerül valahogy megbeszélnetek. Hozd valahogy szóba
2010. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ertem de ettol meg a baratsagunk megmaradhat?
2010. aug. 22. 15:47
 3/3 anonim válasza:

szerintem inkább maradjatok barátok. az sokszor többet ér egy kapcsolatnál és ha még mindig nagyon jól eltudtok beszélgetni, akkor lehet még esélyed nála szerintem : D

16L

2010. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!