Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok? (Többi Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve járok együtt.5 évig tartott mire végre összejöttünk a sok kavarás miatt stb, de végre sikerült. A Kapcsolatunk eddig nagyon harmonikus volt, mindent megbeszéltünk , a szex nagyon jó, tényleg semmi baj nem volt. Azonban múlt hétvégén tovább ment bulizni a barátainkkal, én meg mentem haza mert reggel melóznom kellett.A héten a barátom bevallotta h megcsalt. Ugyanis volt ott egy lány ( akkor jött be a társaságban még dumáltam is vele) és kavartak részegen a hapsimmal.A barátnőm szedte szét őket.:S

Minden bizalmam elszállt felé, egy hónap múlva pedig kimegyek Angliába bébiszitternek(egy évre). Egyik részem vele akar lenni a ,másik meg elküldené a francba:S Látom rajta h megbánta , de ott motoszkál bennem h mi lett volna ha nincs ott barátnőm:S Ti mit tennétek?Én L22 Ő 24


2010. aug. 22. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!14.51-es vagyok!Csak annyit még,hogy elhiszem hogy nehéz lesz,sőt nagyon is az lesz,de gondolj bele a helyzetbe,arra gondolj hogy ha nincs ott bnőd,akkor ő abba sem hagyta volna?Ez adjon neked erőt ahhoz hogy megtudd tenni h. szakítasz,és kimész dolgozni, és majd csak ha hazajöszz akkor figyeld csak meg h.ha teperni fog utánad akkor talán érdemes lenne csak "elgondolkozni"Mert ha ő tényleg megváltozik azt látni fogod,én tényleg azt tanácsolom,hogy ezt az 1 év pihit meg kell tenni,talán késöbb még ettől lesz jobb a kapcsolatotok.Talán addigra még megkomolyodik,feltudja mérni hogy milyen fontos vagy te neki,és hogy mennyire szeret és mennyire nehéz lenne neki nélküled!Sok sikert,és légy erős!

18/L

2010. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!