Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok? (Többi Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve járok együtt.5 évig tartott mire végre összejöttünk a sok kavarás miatt stb, de végre sikerült. A Kapcsolatunk eddig nagyon harmonikus volt, mindent megbeszéltünk , a szex nagyon jó, tényleg semmi baj nem volt. Azonban múlt hétvégén tovább ment bulizni a barátainkkal, én meg mentem haza mert reggel melóznom kellett.A héten a barátom bevallotta h megcsalt. Ugyanis volt ott egy lány ( akkor jött be a társaságban még dumáltam is vele) és kavartak részegen a hapsimmal.A barátnőm szedte szét őket.:S

Minden bizalmam elszállt felé, egy hónap múlva pedig kimegyek Angliába bébiszitternek(egy évre). Egyik részem vele akar lenni a ,másik meg elküldené a francba:S Látom rajta h megbánta , de ott motoszkál bennem h mi lett volna ha nincs ott barátnőm:S Ti mit tennétek?Én L22 Ő 24


2010. aug. 22. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiú létemre nem fogom védeni a srácot. Hibázott, viselje a következményeket.
2010. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én mindig azon a véleményen vagyok, hogyha az egyik megcsalja a másikat ott a bizalomnak már lőttek... :( mondjuk általában a férfiak nem érzelmi okok miatt lépnek félre úgy mint a nők.. hát nem tudom.. ha Te egy évre kimész (gondolom nélküle) Angliába akkor szerintem a kapcsitoknak úgyis magától vége lesz..
2010. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Úgyis kimész.

Lesz időd elfelejteni.

Ha egyszer megtette, megteszi máskor is.

Lehet hogy most csak azért mondta el,mert a barátnődtől úgyis megtudtad volna...

2010. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát még egy erős kapcsolatot is megrontana azaz egy év külön téma magától is. De hogy már így is rezeg a léc, akkor szerintem esélytelen. Szerintem váljatok el szépen, kaptok egymástól egy évet, külön a bulizásra, meg hogy kiéljétek magatokat, ha meg tényleg akarjátok, és ő az igazi, akkor még mindig összejöhettek, ha hazajöttél, ha meg nem, akkor minek szenvednél végig egy egész évet? abban a tudatban, hogy nem nézhetsz rá senkire, ő meg vajon mit csinál itthon?
2010. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha egy éjszaka alatt ezt művelte nélküled, mit csinálna egy év alatt?

én is férfi vagyok, barátnőm is van, de mióta együtt vagyunk, még csak inni sem iszom annyit, valahogy alkohol nélkül is jól érzem magam...


szerintem jobb lesz külön

2010. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)


Én is ettől félek, h egy este alatt megcsalt.Rémálmomban sem jutott volna eszembe.:S Pedig a csaj sem volt egy nagy vmi, ha szebb vagy csinosabb lett volna nálam(nem vagyok egoista de tényleg), abszolút semmivel sem jobb, és szerinte sem ,nem értem mire volt ez jó:S

Lehet tényleg jobb lenne ha vége lenne, mert értelme így nincs:s Utolsó kommentnek: Ő is alig ivott nem volt, a dohányozni is alig dohányoz már, de úgy látszik mégsem tudott megváltozni:S Köszönöm mindenkinek. Várok még véleményt:)

2010. aug. 22. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a p*öcs is épp olny szánalas mint az én barátom, én nekem még bébyszitterkednem sem kell, hogy átba*sszon..

Szerintem ha már ugyis mész el.. hagyd a pic.sába,m s megmarad a büszkeséged!!! De ha megbocsájtasz ugyis el kell menned és csak folytatni fogja a csajozást. az lenne a legcélszerübb ha most félbe hagynál vele, mert ez olyna hiva amiért szakitani lehet, had bünhődjön, ha szeret, akkor ha hazajösz angliából meginn kikezd veled, és akkor már jobban megfog becsülni, de ha most megbocsájtasz, akkor sose lesz belőletek semmi! Tapasztalatbol beszélek!!!!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nikee165 válasza:

Szerintem is csak azért mondta el,mert ha nem tőle akkor a barátnődtől tudta volna meg!Az hogy látod rajta,hogy megbánta még nem jelent semmit sem...ha egyszer megtette akkor többször is megfogja,főleg hogyha iszogat a haverokkal és beleszáll a fejébe a pia.

Írtad hogy mész ki Angliába!Ha kint leszel és vele maradsz akkor csak az fog az eszedbe járni hogy most vajon mit csinálhat,kivel van stb.

lehet hogyha vissza jössz akkor majd felkeres és talán újrakezdhetitek tiszta lappal!

Remélem jól döntesz!Sok szerencsét!

2010. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!Hát én nem tudom mit tennék,elhiszem hogy szereted,de ez nem minden figyelj ha akkor és ott nem gondolkozott el a dolgokon,nem gondolt arra hogy ez a bnőmnek mennyire fog fájni,nem volt akkor lelkiismeret furdalása akkor nem is tudom,szerintem mondd meg neki hogy téged ez nagyon bánt stb..amit érzel,sztem ha ki mennél dolgozni ugyanúgy megcsinálná,ha akkor mikor kavart a csajjal nem önszántából hagyta abba,hanem azért mert vki szétszedte őket,akkor nincs miről beszélni sztem.Sztem tartsatok szünetet addig amíg kimész,és ha hazajössz és azt látod hogy még mindig érdekled,esetleg beszélni akar veled arról hogy nem tud nélküled élni,csak te kellesz neki,na én akkor kezdenék elgondolkodni azon hogy esetleg visszafogadjam,tedd ezt és kiderül mennyire is szeret téged.Sok sikert és ezt próbáld ki,nem vesztenél vele:D

18/L

2010. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőhöz:


1.Teljesen igazad van egy gyökér p*öcs.:S A legjobban az fáj utána hozzám jött haza aludni és utána pedig együtt mentünk nyaralni:S Annyira fáj,minél többet agyalok rajta annál jobban fáj:S


2. Szerintem azt fogom csinálni, eddig is mindig összehozott minket a sors akkor ha, úgy alakul utána is összefog:S csak ne lenne ilyen nehéz.:(


várok még kommenteket...:) jól esik azért h nem csak én tartom bunkónak:S itthon nem nagyon mondhatom el amíg nincs vég kifejlett:S

2010. aug. 22. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!