Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet "változtatni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet "változtatni" egy ilyen fiut? (lent)

Figyelt kérdés

Azt a tipikus csajozos, jo pasikat:)

Nemrég volt vége egy 7 honapos kapcsolatomnak és most szeretnék valamit lazábbat,ami nem igazán a szerelemröl,szeretetröl szol.(ne értsétek félre nem a szexre gondolok h arrol szoljon ez(: ) na igen és h találkozni fogok egy ilyen pasival akire tapadnak a csajok és ezt ki is használja..szoval értitek mire gondolok milyen tipus. 1 éve sokszor beprobálkozott nálam de mindig "leráztam". és van egy haverja ö is hasonlo és vele is jártam és ö azt mondta h én voltam a legnormálisabb csaja és h mindig sajnálja h szakitott velem . 1 honapos volt az. és h elérhetek e hasonlot ennél a pasinál is,esetleg egy hosszabb kapcsolatot ?

amugy volt neki már egyszer egy 1 éves kapcsolata..

Nem bánkodom ha nem jön össze komolyabban, csak ebben van végre kihivás és hátha meg lehet ezt valahogy oldani h tényleg beleszeressen valakibe:) bocsi h hosszu lett. Lécci irjátok le az ötleteiteket meg a véleményetek,köszi

16L


2010. aug. 22. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

hát hogyha hozzászokott a csajozáshoz akkor nem biztos h akárki is meg tudja változtatni...nagy dolog kéne ahoz... a sex neki már "mindennapi" általános dolog...szóval más téren gondolkozz a nagy dologra...amugy nem lehetetlen megváltoztatni, a férfiak is ugyanolyan érző lények mint mi nők! :)

14Ł

sok szerencsét

2010. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
először leírod hogy nem akarsz olyan kapcsolatot ami a szerelemről szól, aztán azt akarod elérni, hogy szerelmes legyen beléd. sztem önző vagy és csak azért csinálod hogy megmutasd a világnak hogy 'hú de jó vagyok hogy megzabolázok egy csajozós srácot'... már bocsi!
2010. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

elsö: köszönöm csajszi :))

második: igazábol ugy értem h tudom ha vele jövök össze nem lesz komoly és h épp ezért jövök össze vele:D de ha már ugyis akkor ez nekem kihivás h hátha sikerülne és akkor nem gáz h ha komoly lenne a kapcsolat:)

és nem akarom megmutatni a világnak h hu de király vagyok csak magamnak akarok egy kis kihivást:) ha meg nem jön össze,az se gond.és köszi a választ nekedis:D

2010. aug. 22. 10:54
 4/14 anonim válasza:
először is vegye észre, hogy érted meg kell küzdeni. ő épp olyan pasi h azthiszi minden csajt megkaphat. hát nálad ne igy legyen. persze állandoan huzd az agyát, kacérkodj , flörtölgess vele, de semmi több.
2010. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:):P
2010. aug. 22. 11:34
 6/14 anonim válasza:

hát.. megtudod változtatni.ha ügyesen csinálod. ! :D

nekem most wan 1 barátom.. féléve vagyunk eggyütt .. ő is ilyen "nőfaló" VOLT.:D

eltudod érni. és igaza wan az előttem válaszolónak. hagy h kicsit fusson utánnad. De ne vidd tulzásba .. mert beleunhat.. A végén ugyis beléd fog szeretni.. velünk is ez volt. És mostmár happy end.:):D

sok sikert! ;)

2010. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

remélem nem.

megpuhítod lassan, majd rájössz, hogy így már nem is kell és dobod.

2010. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

elsöö: áh köszönöm szépen:P:P :)

második: én nem vagyok olyan..

2010. aug. 22. 18:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Magamról tudom, hogy igen. Én is nagy csajozós voltam, minden héten más csaj kb. De amióta megtaláltam a Tökéletest, meg nem csalnám semmi pénzért ^^

Valaki írta, hogy húzd az agyát, ne add magad könnyen... na azért ezzel óvatosan. A srác ahhoz szokott hozzá, hogy könnyen megkapja a csajokat, tehát lehet egy normál tartás is egy lányban neki az eddigiekhez képest sok. Ha meg még tudatosan húzod is az agyát, akkor könnyen lehet, hogy hagyni fog a pics@ba.

17/F

2010. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon sokat segitettél:)):P
2010. aug. 24. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!