Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyom, hogy ezt csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyom, hogy ezt csinálja velem bárki is?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit szeretek. Tudom, hogy mások vagyunk, és nem lennék boldog vele, ha úgy igazán egy pár lennénk. Vallási különbségek miatt nyilvánosan nem vállaljuk fel egymást, azaz en felvállalnám, ö nem. Nem elönytelen a külsöm, sokan szeretnének maguk mellett tudni, eddig azt hittem buta se vagyok, de már kételkedem ebben, hogy ezt hagyom. Hív, ha neki kedve van találkozni, azt, hogy én mit akarok, nem kérdezi. Àltalában ö beszél, magáról, én hallgatom, rólam nem sokat kérdez, a múltamról szinte semmit soha. Tudom, hogy nem szeret, csak kihasznál. Engem mégis boldoggá tesz, ha vele lehetek, ha hallgathatom. ùgy érzem a nehéz múltja miatt lett ilyen amilyen, egy sokat szenvedett lelket látok aminek valakire szüksége van néha, és ez a valaki én vagyok. De csak ö és csakis ö a lényeg, nekem nincs szavam. Nincs neki senki más, csak én, ez biztos.

Ez a szerelem? Ha hagyom, hogy úgy bánjanak velem, ahogy akarnak, és még ezek után is vágyom rá??? Ha mást már rég elfelejtettem volna, de öt nem tudom? Miért nem tudok tovabblépni, elfelejteni, olyant keresni magamnak aki megbecsül és viszontszeret ahogy én öt? Nem tudok aludni éjjel, nappal csak rá gondolok, minden utcán öt lesem, hogy mikor fordul be, érte csinalok egy csomó dolgot, pedig nem is tudja. Tudja, hogy szeretem. Nem futok utána, nem hívogatom, nem hisztizek, csak vele vagyok ha hív, hogy találkozzunk, jó társaság vagyok, beszélgetek hallgatom, azon vagyok, hogy ö jól érezze magát. Nem kérdezem a jövöröl, nem kezdeményezek mélyreszántó beszélgetéseket. Tudom, hogy sok a gondja és nem akarom terhelni. Viszont én tönkremegyek ebbe. Ha valami nem jó, akkor miért nem tudom befejezni?

Bocs a hosszú magyarázatért. Remélem kapok pár választ Töletek...


2010. aug. 22. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10.00:

Az, hogy párhuzamot vontam a két probléma közt. Nekem se válik előnyömre a kapcsolat, szenvedés, sírás, kínlódás, mindezzel tisztában is vagyok, mégsem tudok elszakadni a barátomtól.

Szerintem a kérdező is tisztában van azzal, hogy a kapcsolatuk csak "gondot" jelent a pár óra boldogság mellett, mégsem tud változtatni ő sem.

2010. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen utolsó... meg szenvedést, reménykedést, kikészülést, álmatlanságot. Gondolkodom rajta, hogy elmegyek valami terápiára, nem normális ez amit csinálok. Sose függtem semmitöl, se emberektöl, se cigitöl, se alkoholtól, se drogtól. Eddig mindig hátra tudtam hagyni mindent, ami nem volt jó. Tudtam különbséget tenni a dolgok között, tudtam választani, és a rosszat elfelejteni, vagy legalábbis jó mélyre elraktározni magamban. Erre tessék, most olyan vagyok mint akinek teljesen elment az esze!!!
2010. aug. 22. 15:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Én is ilyen voltam, én már függtem (sajnos) olyan dolgoktól, amit felsoroltál. Nem hiszem, hogy a barátomtól függök, szerintem te sem függsz ettől a férfitól, egyszerűen csak van valami, ami nem enged el. Egyik legjobb barátnőmmel átbeszéltem tegnap az éjszakát. Ő két éve szakított egy barátjával, azóta összejártak néha szórakozni, mint haverok, és most tudta csak teljesen (legalábbis állítása szerint) kiheverni a srácot. Megkérdeztem hogy csinálta, azt mondta, hogy próbált csak a rossz tulajdonságaira gondolni, és így annyira "felhergelte" magát a srác ellen, hogy szinte idegesítővé vált számára, akárhogy szerette anno.
2010. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mar eltelt egy kis idö, de én még mindig le vagyok ragadva nála. Azóta sem változott semmi, csak én vagyok egyre jobban készen.

Mától csak a rossz tulajdonságaira gondolok, talán az segít. Köszi a tanácsokat!

2010. okt. 3. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!