Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerettessek magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessek magamba egy nőt?

Figyelt kérdés

Jelenlej nem hívogathatom randizni, de sokat tudunk majd beszélgetni, annyit tudok róla, hogy bejövök neki, de most barátja van! Nem akarom hogy "megcsalja", csak hogy magában gondolkodjon néha el, hogy én jobb vagyok (hosszú történet)!

Szóval hogy szerettessem magamba, és hogy keltsem fel a figyelmét, hogy többet is érezzen?


2010. aug. 22. 09:07
 1/6 twinky ***** válasza:
71%

Miert nem keresel egy masik lanyt? Meddig akarsz varni, amig szakitanak!? Addig eld ki magad. Lehet, hogy a szerelem is rad talal. Az is lehet, hogy csak jatszadozik veled. Nem erdemes egyetlen no miatt elszurnod a fiatalsagod:)


19/L

2010. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
csinálj woodoo babát :D
2010. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, ha így éreznék akkor nem várnék rá, és nem Őt akarnám, de nem írtam le minden részletet, mert hosszú lenne. Nem játszik velem, de nem is hiszem hogy ez jött volna le! Meg akarom Őt szerezni, és csak azt kérdeztem hogy szerettessem magamba!!
2010. aug. 22. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
HA tényleg jobb vagy, mint a barátja (mivel részleteket nem közölsz, ez csak feltevés lehet), és illetek egymáshoz, arra valószínűleg rá fog jönni, ha közelebbről megismer, ehhez elég, ha összebarátkoztok. De irányítani a szerelmet nem lehet, a csajozós/pasizós trükkök csak a csábításra vannak, szerintem olyan tuti módszer nincs, amivel igazi szerelmet lehet ébreszteni egy érett emberben. Tudom, ez nem sokat segít neked, de nem hiszem, hogy ha elkezdesz taktikázni, ravaszkodni, szerepet játszani, azzal eléred a célod. Talán megszerezheted, de megtartani nem fogod. Ha boldogtalan a barátja mellett, reménykedhetsz, hogy szakítanak, ha boldog, akkor meg úgysem fognak, legalábbis nem miattad. Nehéz ilyen kevés konkrétum alapján ítélni, ha a barátja mondjuk csalja vagy bántja, akkor drukkolok neked, de "látatlanban" én mindig a meglévő kapcsolat pártján állok... ne haragudj.
2010. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te ökör ahhoz férfinak kell lenni és nem hülyeségeket kérdezni.......

azt csak észreveszed h mi viszi a műsorát!!!

2010. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, azt nem írtam le ami lényeg lenne, de attól féltem ha leírom, akkor még ilyen választ sem kapok, nemhogy építő jellegűeket! 4 évet jártam evvel a lánnyal... Csak szakított, mert nem szerelmes.. amit én úgy értelmezek, hogy nem ugyanazt érzi mint a legelején, de a "mézeshetek" időszak mindenhol elmúlik... Tényleg nagyon összeillünk, ezt azóta is elmondta hogy most is tetszem neki, hogy mennyi szép emlékünk van, és mennyi mindent szeretett bennem! Szóval tudom, hogy most nem oylan mint velem volt, nincs elszállva mint akkor, nem érez hiányt ha nincs vele, nem mondja azt neki h örökre, és nem fog megengeni dolgokat, amiket nekem megengedett, mert én különleges vagyok! Most barátok vagyunk, és szerinte sem kizárt, hogy egszer újra összejövünk! Ezt szeretném meggyorsítani! Sztem nincs tisztába magával sem, erőlködik, de nagyon szeretném megszerezni!! Ehhez kéne pár ötlet hogy szeressen belém, egyszer már megtörtént anno, h elszerettem!!
2010. aug. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!