Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és még nem volt barátnőm :S az igazi probléma lent van kifejtve. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Persze lányokkal voltam már, igazábol minden hétre jut egy csaj de általában csak 1-2 napig tart a leghosszabb 2 hét volt. Na és az a baj hogy hiába tetszek a lányoknak, a rendesek már nem mernek velem kezdeni :S pedig már tényleg kéne változni. És ha nincs barátnőm akkor egyből összeszedek valami 1 éjszakás kalandot és megint ugyan ott vagyok. Szerintetek van esély vagy várjam meg az egyetemet és addig folytassam amibe jó vagyok?
2010. aug. 21. 20:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ha látják rajtad, hogy megváltoztál a jó irányba, biztos, hogy felfigyelnek rád csak akarni kell :)
2010. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
51%

"A kérdező kommentje:

hát akkor szeptembertől megpróbálom a suliba kedvesebb lenni a lányokkal figyelmesebb satöbbi hátha felfigyel rá valaki, hogy már normálisabb vagyok"



Gondolom milyen lehetsz a lányokkal, omfg, inkább ásd el magad, ha nem vagy velük tisztelet tudó akkor mit vársz bas.zódjálmeg?

2010. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Így van, legyél kedves a lányokkal, nem úgy ahogy szegény 16 éves lánnyal beszéltél. 19/L
2010. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

21:22

Ez nem így van. Én már egyszer eljátszottam hogy bunkó vagyok... aztán abbahagytam... és a legtöbb ember még hónapokkal az után is egy bunkó parasztnak kezelt, miután megváltoztam. Az emberek amit egyszer eldöntenek, azt semmi nem tudja megválzotzazni, akár milyen jó indok is...

2010. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok bunkó! Az összes csaj rendes-ribanc élvezi a társaságom. Csak éppen félnek velem hosszabb távra tervezni.
2010. aug. 22. 13:56
 26/36 anonim válasza:
Ez hülyeség, hogy az emberek egyszer döntenek, az emberek folyamatosan változnak és ha megbocsánatanak önmaguknak és másoknak minden megoldódik. A kérdéssel kapcsolatban pedig rohadtnehéz lesz megváltoznod, ugye tudod?! És van egy ilyen debreceni srác is, mint te ( vagy lehet te vagy :D) és talán külsőre elmegy, de én mint normális- és néha más csaj tudod mit mondok rá, hogy csinálja csak azt, amit akar, de egy parasztnak tartom, már bocs. Soha az életben nem randiznék vele. L/17
2010. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert lehetetlen veled hosszútávra tervezni? Épp most írtad le, hogy minden csajt megd*gsz, vagyis csak azokat, akik engedik. Akkor? A rendes lányok szemében te vagy Stifler, a tapló. Változz meg, aztán ha új sulit kezdesz, az első benyomás legyen frankó és légy normális, különben ott is eláshatod magad...
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Hát hallod, piszkosul tudlak sajnálni. Én is 17 leszek, de én még nem voltam csajjal. Sehogy se. Pedig világ életemben kedves voltam mindenkivel, és nem is vagyok ronda. Mindenki azt mondja, hogy nem velem van a baj... Inkább örülj annak, hogy legalább valamilyen kapcsolataid vannak. Ne sírj, hogy nincs komolyabb kapcsolatod! Nem most kell menyasszonyt találnod.
2010. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Áhh mondom én nem vagyok bunkó!!! Engem bírnak a csajok de még a fiúk nagyrészével is jóba vagyok akikkel nem azokkal is azért meg megdöngettem a azt a csajt aki tetszett neki. De ami a lényeg nem tart senki se bunkónak. Általába a csajok jönnek oda beszélgetni hozzám. szóval ez is mutatja
2010. aug. 23. 21:22
 30/36 anonim ***** válasza:
Lehet, h másoktól azt hallod, h te vagy a királyatomnagymenő, a hátad mögött meg mindenki egy sexmániás baromnak tart. És igen, addig amíg a környezetedben próbálsz csajt találni, nem fog menni... várj az egyetemig
2010. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!