Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és még nem volt barátnőm :S az igazi probléma lent van kifejtve. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Persze lányokkal voltam már, igazábol minden hétre jut egy csaj de általában csak 1-2 napig tart a leghosszabb 2 hét volt. Na és az a baj hogy hiába tetszek a lányoknak, a rendesek már nem mernek velem kezdeni :S pedig már tényleg kéne változni. És ha nincs barátnőm akkor egyből összeszedek valami 1 éjszakás kalandot és megint ugyan ott vagyok. Szerintetek van esély vagy várjam meg az egyetemet és addig folytassam amibe jó vagyok?
2010. aug. 21. 20:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Oszt montáké hogy hülye tahó vagy?
2010. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
ja látom a 0% os válaszmutatóddal biztos 16 éves lány vagy. amúgy meg annyira nem szar a helyesírásom se.
2010. aug. 21. 20:55
 13/36 anonim válasza:
74%

és arra nem gondoltál, hogy nem rég regisztráltam??

még ha vén trotty lennék, se csinálnám ezt az biztos...

de köszi, aranyos vagy... gondolom a normális lányokhoz, akiket ismersz, így állsz...

2010. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
aki előszőr regisztrál annak előszőr 0%-os szokott lenni...
2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó de értékelhető választ igazából még nem kaptam.
2010. aug. 21. 21:04
 16/36 anonim válasza:
Hát nem látod a hozzáállásod? Amíg ilyen, addig biztos nem jársz sikerrel...
2010. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

" na ez a baj, hogy már úgymond kialakult egy hírnév rólam és félnek tőlem a rendes csajok. Persze kavarok azokkal is de nem akarnak semmit."



-Akkor még is mit vársz??:) hogy komolyan vegyenek a normális csajok téged? DÖntsd el előszőr is mit akarsz. HA biztos vagy benne, akkor tegyél is érte. Gondolkozz el egy picit mit kéne tenned a sikerért.

2010. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
jó itt nem arról van szó hogy veletek vitatkozok (persze a témáról eltérve) hanem arról hogy legalább annyit írnátok hogy, ba*zd tovább a csajokat meglátod mi lesz belőled. Vagy bármit amivel kezdhetek valamit.
2010. aug. 21. 21:14
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozok. Elmondom azt amit gondolok:):D Azért teljesen más.

De látod, te is tisztába vagy vele, hogy mi lesz ha továbbra is "minden" csajt megd.ugsz?Akkor?

Ha tényleg nagyon szeretnél!? már barátnőt, le kell hogy szokj arról, hogy minden csajjal kikezdessz.

2010. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
hát akkor szeptembertől megpróbálom a suliba kedvesebb lenni a lányokkal figyelmesebb satöbbi hátha felfigyel rá valaki, hogy már normálisabb vagyok.
2010. aug. 21. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!