Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak neki? Lányok, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki? Lányok, mire vágynátok?

Figyelt kérdés

Bő 1 hét múlva lesz barátnőm 14. születésnapja, mit vegyek neki ??? Lányok, ti mire vágynátok ??


Van 2db ingyenes strandbelépőm... ( Gyopárosfürdő )

Gondoltam kimehetnénk, és adnék mellé mondjuk 1 szál vörös rózsát neki. De nem tudom... hova rakná amíg ott vagyunk... Amúgy, majdnem 4 hónapja járunk... Csokit nemigazán szeretnék, mivel nincs odaérte... És a szervezete se igazán... Mit tanácsoltok ? 14/F


2010. aug. 21. 12:19
1 2
 11/16 Orálkulum ***** válasza:

szép is a diákszerelem :)

legyünk modernek: vidd el egy körre egy kölcsönzött limuzinban (nem baj, hogy nincs jogsid, bérelj sofőrt is), aztán romantikus vacsora a Costas-ban, végezetül pedig nézzetek meg valami mozifilmet (animációsat, azok olyan édik :)) ), aztán uzsgyi haza. a szüleid mondjuk nem fognak örülni, hogy jelzálogot vertél a házatokra, de a lány életed végéig szerelmes lesz beléd. nem lehet elég korán elkezdeni nagyzolni.

2010. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

szerintem vegyél neki mondjuk egy nyakláncot.amit mindig hordani tud és te jutsz róla eszébe. (:

a strandos dolog az olyan fura igy szülinapra de igazából szerintem ha szeret mindennek örül amit tőled kap mert látszik hogy gondoltál rá és szereted. :D

L/15

2010. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát, igazából oda mennénk strandra ahol összejöttünk, és biztos elengednék, mivel a szülei bírnak engem, és már néhányszor voltunk ott...
2010. aug. 24. 10:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet a fürdőbelépő és a rózsa :D Hajrá :D N/17
2010. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Strandon már ki is száríthatja a rózsát mire hazaértek...:DViszont ha reggel korán átbuszoznál(ami tudom nem egyszerű) akkor már otthon vázába tehetné a rózsát


egyébként ha nincs sok közös képetek akkor vigyél fényképgépet, ajándékba pedig egy képkeretet, vagy egy albumot :)

amit jó ötletnek

tartok még(nem tudom miylen a kézügyességed...;P) de csinláj neki karkötőt az tényleg mindig vele lehet és még olcsó is

vagy gyűjsd össze a kedvenc dalaitokat írd ki dc re és strand után este a fűben fekve hallgassátok meg:)

vagy kedvenc filmeteket hasonlók légy kreatív :D

17perL

2010. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*t
2010. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!