Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak neki? Lányok, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki? Lányok, mire vágynátok?

Figyelt kérdés

Bő 1 hét múlva lesz barátnőm 14. születésnapja, mit vegyek neki ??? Lányok, ti mire vágynátok ??


Van 2db ingyenes strandbelépőm... ( Gyopárosfürdő )

Gondoltam kimehetnénk, és adnék mellé mondjuk 1 szál vörös rózsát neki. De nem tudom... hova rakná amíg ott vagyunk... Amúgy, majdnem 4 hónapja járunk... Csokit nemigazán szeretnék, mivel nincs odaérte... És a szervezete se igazán... Mit tanácsoltok ? 14/F


2010. aug. 21. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

vegyél Neki a McDonald's.ban egy Happy Meal™ menüt^^tuti siker;)

U.i.:De magadat se hagyd ki belölle;)

2010. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Decoy ***** válasza:
100%
Strand aztán mozi hívd meg ebédre (amilyen kaját szeret) a rózsa se rossz 5let de még miket szeret?
2010. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát, kicsit olyan komolyabb, romantikus típus... közös képünk nem sok van... és sajnos nem a legjobbak...
2010. aug. 21. 12:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a strand jó ötlet.Mondjuk elmész hozzá,felköszöntöd a rózsával,aztán megmondod,hogy nem tudtál mit kitalálni,ezért gondoltad,hogy örülne egy közös napnak a strandon.Ha ott vagytok akkor fagyi,kaja meg fürdés.Csak vigyázzatok,hogy felhevült testtel ne ugorjatok a mély vízbe!:)

21/F

2010. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:) Köszi, de sajna nem ugyanott lakunk, mind2en busszal járunk be...
2010. aug. 21. 12:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

12:38-as vagyok.Légy Don Huan De Narkó!

kelj fel korábban,buszozz el hozzá és majd együtt mentek a strandra.ennyit megér a meglepetés nem?:D

2010. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:) Igen meg.
2010. aug. 21. 12:46
 8/16 Decoy ***** válasza:
100%

nézzetek valami romantikus filmet és azt végigsmároljátok...


sétáltok valami szép helyen vagy este nézni a csillagokat( inkább már csak a műholdakat de azok is szépek) táncolni valami szép lassú zenére (Blink 182 - I'm lost without you :D)

2010. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Decoy ***** válasza:
100%

ja igen lemaradt


Wilson voltam...

2010. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a stand nem jó ötlet, mivel nem hinném, hogy a szülei elengednék. Nem kell, hogy valami drága dolog legyen és nagy, henm olyan dolog ami jelképez valamit. Esetleg ha mesélnél róla egy pár dolgot, hogy miket szeret, akkor jobban tudnánk segíteni.
2010. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!