Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellene tennem?

Figyelt kérdés
Adott egy friss kapcsolat, nehézségekkel tele, főként miattam de boldogan. Őszintén nagyon szeretem és a legjobbat szeretném neki, legszívesebben mindig vele lennék. A probléma az, hogy én nagyon visszahúzódó vagyok, szégyenlem, de nem kevés szociális fóbiával, főként ha nem az én közegemben mozgok. Az önértékelésem sincs éppen a helyén, amin igyekszem dolgozni, hogy ez változzon. Ő viszont nagyon szereti a társaságot, sikeres, nagyon felnézek rá amiért ilyen kitartó. Tudom, hogy ő is szeret, viszont úgy érzem én csak visszafognám őt, hosszútávon kiütköznének ezek a különbségek, mint a társaságba járás, nem tudom képes volnék-e rá. Szakítanom kellene még amíg nem megyünk bele jobban? Valaki volt hasonló helyzetben? Hogyan oldotta ezt meg a párjával?

2021. ápr. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ideális esetben ha akarnál kimászhatnál a gödörből, főleg ilyen ember mellett, de nem, inkább kilépnél h őt ne fogd vissza? Ez elég hülyén hangzik.
2021. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt szerintem ne szakíts. Nem lehet, hogy ő találkozik a barátaival és te akkor mész vele, amikor szeretnél? De ha önértékelési gondjaid vannak meg szociális fóbiád, azokkal lehet párkapcsolat előtt kellene foglalkozni.
2021. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire lenézed magad? Ha nem tudsz emberek közé menni, akkor te vagy aki diszfunkcionális.

Tehát nem megszakítanod kellene a kapcsolatot vele, hanem felnőni mellé.

Ha visszabújsz a csigaházadba azzal csak elmenekülni tudsz a kihívás elől, megoldani nem tudod így.

2021. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt meg sem akarod próbálni, hogy mondjuk kompromisszumot köttök? Te a kedvéért elmennél pár társasági eseményre vele, ő pedig a te kedvedért picit visszavenne ezekből.
2021. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, nem szeretnek ebben az allapotban maradni amiben vagyok, mert tudom jol, hogy ez nem normalis es megneheziti csak az eletem, viszont ez nem 1-2 honap es biztosan akadna olyan holgyemeny, aki szivesen meg orommel is menne el ezekre az esemenyekre. Nem szeretnem miattam boldogtalannak latni, azert mert en felek a barataitol, felek elmenni idegenek koze. Azert merult fel a szakitas gondolata, nem tudom fer e vele szemben, hogy en a nyomoromat epitgetem es neki is ezzel kell veszodnie. Nyilvan en nem korlatoznam, nyugodtan menjen. Csak tudom, hogy rossz ha az ember nem tud a parjaval menni, pedig szeretne kozos elmenykent megelni.
2021. ápr. 9. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

"megneheziti csak az eletem"

Igazad van, szakíts a pároddal. Ha ilyet írsz egy olyan dologról, ami a párodnak fontos, akkor tényleg jobb lesz neki nélküled...

2021. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, felreertesz engem, en a fobiarol es a felelmemrol beszeltem, ami megneheziti az eletem. Nyilvan nehez nekem a tarsas tevekenyseg, de szeretnek fejlodni, valtozni.
2021. ápr. 9. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ne haragudj, félreértelmeztem az írásod, így már világos. Csak a saját szemszögömből tudok nyilatkozni. Én például örülnék neki, ha látnám, hogy a párom miattam kezd el változni. Ne szakíts vele, hidd el, ha nagyon rosszul érzi magát veled, akkor majd fog ő.

2021. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!