Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak a távolság miatt van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a távolság miatt van?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel kb egy éve ismerkedtem meg azóta 2x találkoztunk nagyon bejövünk egymásnak -mondhatni szeretjük egymást, jól elvagyunk de legtöbbször csak msn en tudunk beszélni. : ( a kérdés igazából az lenne h miért vonzódok ennyire hozzá amikor ezen gondolkodok sosem találok egyetlen ésszerű választ sem -- Lehet h csak az elérhetetlensége miatt érzek így? :'(
2010. aug. 21. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
hát figy ha téll csak a távolság miatt vonzódsz hozzá akk elvileg he vele vagy akk nem is vonzódsz hozzá vagy hogy van ez??
2010. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet. meg lehet,hogy öt látod a tökéletesnek,a megfelelönek. nem ismered az apró hibáit,a szokásait stb.,amiket egy kapcsolatban meg lehet unni.Ha minden nap együtt lennétek,lehet egész másként éreznéd ezt,és nem vonzódnál annyira ahoz,amiröl tudnád,hogy bármikor megkaphatod.Szóval a válasz "igen",az elérhetetlenség miatt.Az kell,ami lehetetlen,vagy ami nem könnyen megoldható:S
2010. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, a 2.válaszolónak van teljesen igaza.én is voltam már igy pasival..amig nem ismertem annyira, addig "beléképzeltem" olyan tulajdonságokat, ami nem is volt meg benn..vagyis pár dolog ogen, de nem minden.mindenkinek az kell, ami nehezen elérhetö.aztán mikor jobban megismertem rájöttem h.annyira már nem is kéne.
2010. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!