Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szar dolog a szerelem, nemde?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szar dolog a szerelem, nemde?!

Figyelt kérdés
Pl. ha belegondoltok, akivel járunk, sosem lehet teljesen a miénk, mert már több emberrel múltja van, és amit közösen csinálunk, azt már csinálhatta mással is, sok emléke van mással, stb, és ez olyan rossz... mindig erre gondolok :S
2010. aug. 20. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
ne viccelj, szerintem a szerelem a legjobb dolog az életben! az egyetlen dolog amiért érdemes megszületni, és meghalni...
2010. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Fuck love.

Öld meg őket. Nincs szerelem. Halál van.

2010. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerelem? Semmire sem jó. Csak hülyébb lesz tőle az ember.
2010. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 xXxFannyxXx válasza:
Egyet értek azzal h a szerelem a legjobb dolog a világon, tud veszettül fájni, viszont sok olyan pillanat is van ami feledteti azt a fájdalmat. Azzal meg hogy van múltja nem lehet mit kezdeni el kell fogadnod és neki is a te múltadat.
2010. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Többször is felmerült már olyan kérdés ezen az oldalon, hogy milyen pasival jobb Tapasztalttal, aki már ismeri a dörgést vagy a tapasztalatlannal, akivel együtt fedezitek fel a dolgokat. Én mindig a tapasztalatlanra voksolok és ezzel a kisebbik tábort gyarapítom általában.Szerencsés vagyok, mert nekem ilyen kapcsolatom van, elsők voltunk talán a csókolózást kivéve mindenben egymásnak a párommal. De tudom magamról, ha végetérne a kapcsolatunk és valaki mással akinek már szintén van múltja kellene újrakezdenem mindent borzasztóan fájó lenne a gondolat, hogy ez már nem ugyanaz. De ez nem igaz attól még lehettek teljesen egymáséi, ha szívből szeretitek egymást. Elhiszem, hogy ez bánt, de nehagyd, hogy ez elrontsa a dolgot.
2010. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
az,főleg ha táv kapcsiba élsz!szóval tönkre vág csak:( de azért vannak jó pillanatok is:D szal 50-50%:D
2010. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szerelem a legnagyobb hulyeseg. ;)
2012. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerelem ? nos hát az egy kiváltságos dolog nem minden kinek adatik meg szal szerintem örülj hogy van valaki aki szeret téged és te is szerethetsz egy olyan embert aki téged is ne azon szarakodj hogy mi volt a múlt élj a jelenben.....
2012. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!