Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szar dolog a szerelem, nemde?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szar dolog a szerelem, nemde?!

Figyelt kérdés
Pl. ha belegondoltok, akivel járunk, sosem lehet teljesen a miénk, mert már több emberrel múltja van, és amit közösen csinálunk, azt már csinálhatta mással is, sok emléke van mással, stb, és ez olyan rossz... mindig erre gondolok :S
2010. aug. 20. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg szar dolog a szerelem, de nem azért, amiket Te felsoroltál...
2010. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Basszus te hány éves vagy? Kijártad már a bölcsit?
2010. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tudom, másért is szar, de mostanában mindig erre gondolok, hogy ha velem van a barátom eszébe juthat a volt barátnője mert vele is biztos átélte már ezeket a dolgokat, vagy csinált vele ilyen programokat és ez engem nyugtalanít... tudom hülye vagyok
2010. aug. 20. 21:46
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
telleg az, mer ha valaki szerelmes, azt csak csalodas eri. ki kell elni magunkat amig lehet, aztan amikor itt az ideje szerelmet keresni:)
2010. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Uff megértelek. De próbáld meg a szerelem szép oldalát is látni. Lehet veled sokkal jobban érzi magát.
2010. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Te egy két lábon járó kisebbségi komplexus vagy.Ennyi.
2010. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szar dolog, de ugyis mindig elmulik.
2010. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem egy hülyeség:)
2010. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg minden partner lenyomatot hagy az ember lelkében.Az eredeti lelkek a szüzek,ők még saját maguk,és senki nem rontotta el őket.Mikor az ördögök megszállták a disznókat a tengerparton,Jézus arra ment és szólt a disznókhoz: Hányan vagytok odabent?

Mikor összejössz valakivel,ugyanezt a kérdést az elején fel lehetne tenni neki: Hányan vagytok odabent? -és ő azt a számot mondaná,ahány kapcsolata eddig volt.Hiszen mindegyiket felvette a lelkébe,összeolvadt velük,nem csak fizikailag.

2010. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Mi vagyunk egymásnak az elsők. 2 éve tart... nekünk csak egymással van múltunk.
2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!