Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tűrjek, vagy mondjam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűrjek, vagy mondjam el neki hogy az e-mailjeit olvasom?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a tudom a barátnőm jelszavát mindenhova (ő nem tudja hogy én tudom), én néha olvasgatom az emailjeit. Az utóbbi egy hétben egy fiúval beszélgetnek, és kezd elfajulni a dolog. Nem tudom mit tegyek. Ha szólok neki, akkor megtudja hogy olvasom a leveleit és még ő lesz mérges. De nem is hallgathatok. Nem akarom elveszíteni, és lehet azzal a fiúval nem is akar semmit, de nagyon nyomul a srác és ezt nem hagyhatom. Segítsetek, mit tehetnék?
2010. aug. 20. 15:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem épp egy informatikus zseni, és szerintem eszébe se jutna ilyen, erről szó se lehet. A jelszavát meg kilestem egyszer.
2010. aug. 20. 16:10
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ex-csajom, amikor még jártunk, neten megismerkedett egy sráccal. Elmondta nekem, mesélt róla, meg arról is, hogy élőben is látni akarja. Találkoztak, nem sokkal később én is találkozni akartam vele, és tudod, mi lett a végkifejlet? Azóta a sráccal tök jó haverok vagyunk. Egy rendes srác, akinek eszébe nem jutott elszeretni a csajomat. Neki is köszönhetem, hogy amikor szakítottunk, békében váltunk el egymástól. (Nem, nem miatta szakítottunk, mielőtt még kombinálsz.)

Szóval csak annyit, hogy attól, mert egy pasival akar találkozni, még egyáltalán nem száz, hogy félre akar k*rni.


Egy jó kapcsolatban ezt elmondják, mint ahogy egy jó kapcsolatban nem lopom el a jelszavát, és nem olvasok bele a levelezésébe.

2010. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
L19 elolvasni a párod e-mailjeit, vagy megcsalni őt...melyik a nagyobb vétek? ásd el magad h*lyegyerek -.-
2010. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előző: a kérdés az: elolvasni a párod emailjeit, vagy barátkozni egy pasival, melyik nagyobb genyóság? Mert a megcsalás tényét csak feltételezi, mindenféle nyomós alap nélkül a kérdező.
2010. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz informatikai zseninek lenni ahhoz, hogy lássa, hogy gyakrabban jelentkezik be, mint szokott.


A világ egyik legnagyobb hibája alábecsülni valakit, főképp ennyire.

2010. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak haverok és te féltékeny típus vagy és azért nem mondja el a dolgot, mert azt hiszi túlkombinálnád a dolgot. Nem lehet, hogy ez van a dologba? Csak azt akarom, mondani, hogy ne gondolj egyből a legrosszabbra.
2010. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16.45:D ez tetszett. L19 vagyok:) te nem vagy tisztában a megcsalás fogalmával. tedd fel kérdésben! lol
2010. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!