Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tűrjek, vagy mondjam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűrjek, vagy mondjam el neki hogy az e-mailjeit olvasom?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a tudom a barátnőm jelszavát mindenhova (ő nem tudja hogy én tudom), én néha olvasgatom az emailjeit. Az utóbbi egy hétben egy fiúval beszélgetnek, és kezd elfajulni a dolog. Nem tudom mit tegyek. Ha szólok neki, akkor megtudja hogy olvasom a leveleit és még ő lesz mérges. De nem is hallgathatok. Nem akarom elveszíteni, és lehet azzal a fiúval nem is akar semmit, de nagyon nyomul a srác és ezt nem hagyhatom. Segítsetek, mit tehetnék?
2010. aug. 20. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bizalom, emberek, bizalom.

Ahogy látom, nálatok egyik fél részéről sem működik ez.

2010. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben elzavarnám a ge&ibe! Mirt beszélget ő egy másik sráccal?? A srác pedig a másik téma. Átvenném az irányítást én és addig addig emailezgetnék vele még megbeszlnék vele 1 randit ozt úgy megverném hogy többet nem lenne kedve ránézni. Rálépnék a f¤szára ozt hanyatlökném. kb ennyi
2010. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocsi csak helyzetedbe kébzeltem magam és elragadtattam magam. Felháborító....
2010. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit takar az, hogy kezd elfajulni a dolog?
2010. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis tudod a jelszavát, küldd el a pasit a nevében...
2010. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

először csak sima beszélgetés volt:"hogy vagy", "mit csinálsz" stb. aztán egyszer csak a fiú írta hogy "add meg a telefonszámod hogy bírjunk beszélni meg majd találkozni"

másnap akartam olvasni a választ, erre minden beszélgetés törölve lett, csak a fiú válasza volt meg mert azt még nem olvasta a barátnőm, ami így szólt: "oké köszi, akkor majd látjuk egymást :)))))))" ez.

2010. aug. 20. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Telefonon beszélni.. találkozni... ebben mi utal hűtlenségre?
2010. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kellemetlen..itt nagy a baj..szerintem vond kérdőre a párod, hátha még meg tudod tartani, de nagyon ne éld bele magad...ez az én véleményem.
2010. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

és mégis mi jogon olvasod az emailjeit? honnan tudtad meg a jelszavát? szerintem durvább amit te csinálsz.

L19

2010. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

15:42:

Majdnem az összes mail-szolgáltató jelzi valahol hogy mikor és milyen IP címmel jelentkeztél be utoljára. A csajod már elég hosszú ideje tisztában van vele, hogy vájkálsz a magánéletében és ezért is törölte a leveleket.


Kérdés, hogy most épp csak szimplán szívat-e. :)

2010. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!