Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van még 10 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még 10 nap a suliig, elhívjam vhova vagy hagyjam inkább? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerősöm aki még a suliba csomószor szokott nézni engem, meg köszön ha lát, meg nem is tudom olyan kedves velem... legalábbis én úgy érzem/éreztem , hogy bejövök neki, de már egy ideje beszélünk msn-en egy bizonyos dolog miatt és nem látom az érdeklődését annyira, nekem viszont egyre jobban bejön...

Van még 10 nap a suliig, szerintetek elhívjam valahova, vagy várjam meg a sulit, hogy ott milyen lesz velem?? Nem szeretnék megint beégni , hogy nem kellek neki...de ha meg sem próbálom...

Ja és 17/L


2010. aug. 20. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék megint beégni"


Ezt ne igy gondold mert lehet hogy sokszor befogsz égni még ezt nem bántásból mondom de mindig kockáztatni kell szerintem simán elhívhatod hogy kiderüljön mi van köztetek vagy egyszerűen rá is kérdezhetsz azt sem kell szégyellni :D

2010. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!