Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy oldjam meg? Help me...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy oldjam meg? Help me pls:O (lent)

Figyelt kérdés
van egy barátom(lány)aki nagyon jó barát és hát én, beleszerettem:$ már szeretnék kezdeményezni nála, csak annyi a baj, hogy ez a lány szeret aki egyáltalán nem szerette, nem is szereti őt(az illetőnek van egy komoly kapcsolata, ismerem) és a lány még mindig nekem kesereg emiatt pedig már régóta szereti. nah msot hogy próbáljak összejönni vele?? kérlek segítsetek 15/f
2010. aug. 20. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
a legjobb barátom rámhajtott majdnem fél éve, most együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk,próbáld meg:)
2010. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha egyszer mégmindig mást szeret :/ úgyis csak nemett mondana
2010. aug. 20. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

első: ezt még hány helyre fogod beírni? Ha ilyen boldog vagy, menj azt feküdj le vele. Örülök, hogy tökéletes vagy.


Kérdező: hajaj, tudnék erről mesélni!

2010. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nah akkor légyszíves mesélj *.* meghalgatom
2010. aug. 21. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Második: ???:O Megosztanád velem, hogy hova írtam még be??:O Izgatottan várom, ha már ilyen nagyon okos vagy és Te tudod h valószínűleg egy és ugyanazon ember írta be... Mert ilyen természetesen csak egy emberrel történhet meg több ezer felhasználóból. Teljesen igazad van.. mit is gondoltam?? Bocsáss meg kérlek, hogy mertem megszólalni és a Kérdezőnek tanácsot adni. Biztosítalak róla, hogy többet ilyen nem fog előfordulni:).

Kérdező: azóta történt valami? :O

2010. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!