Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek nekem par jo tanaccsal?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki 24 eves es nagyon tetszunk egymansak kozel mar 1 eve korozzuk egymast o nem itt el hanem kint el Angliaba en meg Erdelybe, Decemberben mikor itthon volt egymasba szerettunk, nagy volt a vonzas akkor nem tortent semmi extra koztunk, az iden most Augusztusban volt ujra itthon es egyutt voltunk, tortentek koztunk dolgok:) nagyon jo volt minden, de egy tanacsot kernek toletek mivel a srac azt mondta nekem ha kitarto vagyok akkor nem fogom megbanni, nagyon hianyzik, nagyon szeretem ot es a tegnapelott a tegnap es ma is irtam neki es nem irt vissza vajon miert? Kedden este azt mondta szeret akkor beszeltem vele utoljara, nem tudom mit tegyek, ha tudtok par jo tanacsot szivesen meghalgatok mindenkit, koszonom elore is.!
2010. aug. 20. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem tetted jol hogy 3szor is irtál neki. Ha akart volna valamit, irt volna az elsőre is, nem?:)

és szerintem lehet hogy nem kellett volna vele lefeküdnöd, mert ez volt az, ami imponálta feléd.

2010. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen en is gondolkoztam de remelem hogy oszinte hozzam most elcsendesedek es megvarom amig o ir mit szolsz? ugy jo lesz? Nagyon szerelmes vagyok bele nagyon hianyzik megorulok erte....:(
2010. aug. 20. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért gondolsz egyből a legrosszabra? :) Lehet csak sok a dolga,nem jutott netközelbe. Várd meg hogy írjon neked!
2010. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most pl net kozelbe van es irtam neki es nem ir szerintem el van foglalva hogy nem ir 100% mar nem is gondolok roszra:)
2010. aug. 20. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod! :) Ha pedig mégse keres,akkor bármennyire is nehéz,de el kell őt felejteni! Azért szorítok neked! :)
2010. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nagyon el van tunve a pasi szerintem rengeteget dolgozik mivel cegje van es meg plusz 1 meloja de megvarom hogy majd jelentkezzen addig en sem irok neki ...:)
2010. aug. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!