Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit reagálna erre?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre h 1 csajnak a pasim vipen kommentelget kb olyanokat írt neki h sexy vagy meg ari vagy meg olyat írt h legyél mindig ilyen sexy meg h teccik a kép jó ez az utóbbi nem annyira rossz de az előzök pfff. nem merem ezt felhozni neki mert félek h ezen összeveszünk:s ti mit csinálnátok a helyembe? annyira rossz ez így h ezt csinálja...
2010. aug. 19. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor ne hozd fel neki, és féljél, hogy összevesztek. Szexelj vele úgy is, ha félsz, ha már nem bízol benne, tulajdonképpen ez az alapja egy kiegyensúlyozott kapcsolatnak.
2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én veszekedtem vele és így abbahagyta és azóta sem tudom mi lett volna belőle!!!

légyszi tedd meg, hogy hagyod, hogy kiforrja magát, hogy megtudjuk ártatlan dolog e!

és írj később is, hogy mi a helyzet és tartsuk a kapcsolatot

légyszi légyszi

2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tuti rákérdeznék, de normálisan. Nem lehet, hogy esetleg rokona? Vagy talán egy jó barátja. Nekem is van olyan fiú barátom, aki simán közli velem a barátnője előtt, hogy "De jól nézel ki, milyen csinos vagy stb." Persze azt hozzá kell tennem, hogy depressziós voltam egy ideig.

2010. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok

mert különben letagadja, hogy csak szórakozott de nem fogjunk tudni bízni, hogy vajon tényleg csak szórakozott?

és én ott tartok, hogy ez nálunk 7 hónapja volt és féltékeny lettem! és gyötör

2010. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok

előbb a 19Ű:41-es voltam

2010. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is nemrég találtam hasonló dolgokat iwiwen, myvipen a barátomról. Kommentet is, meg leveleket. (tudtam a jelszavát) Mikor hazajött egyből kérdőre vontam és elég nagy balhét csaptam. Mondjuk ő nem "csak" ilyeneket írt, hogy "de jól nézel ki", hanem írt olyat is a csajnak hogy akar e ismerkedni. Na hoppá. Én nem bírtam magamban tartani, jogod van tudni hogy mi a helyzet. Nehogy már te ne merd ezt felhozni, mikor ő irogat más csajoknak.

Nehogy a végén azon kapd, hogy már nem csak irogat a lányoknak hanem mást is csinál.

2010. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez a csaj egyáltalán nem rokona az tuti:/ sztem is rá fogok kérdezni mert már téll aggaszt
2010. aug. 19. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:

soha nem fogja azt mondani, hogy akart tőle valamit.....

100% hogy ártatlannak állítja be

miért nem várod ki a végét?

mit vársz? hogy azt mondja, igen tetszik, de nem tudom, hogy miatta dobnálak e, mert nem ismerem

nos, ezt akkor sem mondná, ha ez az igazság

2010. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden pasi ir ilyen komit másnak. Szerintem nem kell tulreagálni a dolgot. Nem tom mér de most olyan köcsögös hangulatba vagyok bocs.Mondjuk nem tom én lehet irnák csajnak komit h jo ez a képed azt pasid kicsit meglepödne h hopá látad amit irt vagy előte néznéd a csaj adatlapját. XD nem tom bocs most ilyen izé hangulatba vagyok XD
2010. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megkérdeztem tőle és azt mondta h szokása ilyet írni mndig is írt elég sok nőnek ilyet... de ez nem jelent semmit nála ez kb olyan mintha azt mondaná nekem h szia vagy mizu velem...és azt mondta még h akk lett vna okom féltékenységre ha azt írja a nőnek h bejön neki meg ilyenek...........na mind1 ez akk se passzos:/
2010. aug. 19. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!