Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gólyatábori feladatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gólyatábori feladatban volt részetek? (sokra lennék kiváncsi)

Figyelt kérdés
bocsi, h ide raktam ki, de ahová kéne, ott nem érkeztek válaszok.
2010. aug. 19. 15:30
1 2
 11/20 anonim válasza:
83%

Nekem is csak szép emlékeim vannak róla. Bár utána átaludtam egy teljes napot :)

Én is hallottam, hogy máshol milyen durva dolgok voltak, de semmit sem kötelező megcsinálni.

2010. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Békanyál-gyűtés a Duna holtágából. Aztán a gyűjtött békanyálból egy gombócot szájból-szájba adogatni...


Fröccsivás időre (2dl bor+1dl szóda, 3 pohárral).


Kukahúzóverseny Győr egyik igencsak forgalmas terén, kukáskabátban.


Ivás az egyik (igencsak állott vizű) szökőkútból.


Ki tud felvenni több ruhadarabot? verseny


Ezekben a ruhákban: fél vodka-bukfenc-fél vodka-kézenállás-fél vodka-fejenállás-fél vodka-hátrabukfenc-fél vodka-mérlegállás (közben megbeszélni milyen volt, hogy hasson a szer).


Emeletrefutás időre: lépcsőfordulóban a pohár sör, emeletenként 1 fél vodka. (20 emeletes Schönherz kolesz tetejére aki feljut annak elismerésem.)

2010. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
35%
hát nálam kötelező volt meginnia tejet....
2010. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Jól van 0%os, mindenki nagyon jót röhögött és egyben meg is hökkent a sztoridon és természetesen mindenki el is hiszi, abbahagyhatod.
2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
35%
Azért vagyok 0%-os, mert két napja regisztráltam. Elhiheted, hogy igaz amit írtam.
2010. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15.46-os én is féltettem a barátomat, hittem benne,hogy nem lesz para,de megcsalt.. pedig ő sem "nőcsábász" .. hát ez van, tegnap elmondta,aztán kiadtam az útját.. hiába gólyatábor.. :)

17/L

2010. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsalt a gólyatáborban a pasim és az volt a legrosszabb az egészben, hogy egy ugyan oda felvételizett barátnőmtől tudtam meg (nem vele csalt meg).
2010. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, még szeretnék többet-többet-többet :D Sajnálom, akit megcsaltak, vagy sérelem ért. :(

Engem is pasim tuti megfog csalni gólyatáborban...

2010. aug. 19. 17:19
 19/20 anonim ***** válasza:
látom öreg a téma. De engem az érdekelne még hogy mit csinálnak a lányok? Mert barátnőm megy a gólyatáborba és hát félek hogy mi lesz... persze van b tervem ha még is megcsalna hogy az öntudatom ne sérüljön sokat de akkor is kíváncsi vagyok rá meg persze arra hogy képes lenne egy ilyen dolgot a szemembe mondani. És kérdező mi történt végül megcsalt a hapsid vagy nem?
2014. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szia. Én 3 éve voltam gólyatárborban. Egy durva feladat volt csak azt természetesen pont én kaptam ki. Bekentek chilivel azokra ráraktak kockacukrot a legtöbbet a mellemre és a combjaimra kaptam. Egy srácnak be volt kötve a szeme és meg kellett ennie a cukrokat.
2014. aug. 24. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!