Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gólyatábori feladatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gólyatábori feladatban volt részetek? (sokra lennék kiváncsi)

Figyelt kérdés
bocsi, h ide raktam ki, de ahová kéne, ott nem érkeztek válaszok.
2010. aug. 19. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
egyetemi gólyatábor?:) mert ott nemsemmi feladatok vannak.. pl fiú-lány pár teljes ruhacsere, hókefélke és a hét törpe élő szexszobor minél kevesebb ruhában, vetkőzős feladatok, méznyalogatás egymásról, meg egy csomó csapatépítő játék, sörváltó, piálós feladatok, jég/rágó szájból szájba...
2010. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%

lehet kicsit durva, de rá kellett élveznem a lány arcára, mindenki előtt..


ha nem tettem volna meg, akkor oda kellett volna nappal mennem egy tanárhoz és próbálni megdugni:S

2010. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha azért teszed fel a kérdést, mert aggódsz, akkor ne tedd, mert magadon fogsz nevetni, olyan "jó" lesz. :D:D Először én is fostam rendesen, de nem volt miért. Pl. nálunk olyanok voltak, hogy fújd el a lámpát a wc-ben, lődd le a repülő ufókat az ablakból, meg hasonlóak.
2010. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A masodiktol szeretnem kerdezni, h siman ra kellett elvezzel vagy a lany is segitett?
2010. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
37%

Kolis vagyok. Fiú kolis. 18 éves. :D

Mikor odakerültem, nagyon megalázó feladatokat kellett megcsinálnom. ( kb. 6-an beleélveztek egy csészébe, azt felöntötték tejjel, elkavarták, nekem meg meg kellett innom, mindet. A hányást vissza kellett tartanom, körbeálltak, nem engedtek ki a wc-re, ha pedig lehánytam volna valamelyiket, akkor még durvább feladatot kellett volna csinálnom :( )



De másfajta feladatok is.. Meztelenül kiállni az ablakba 10 percig, miközben dobálnak minden undorító dologgal (forgalmas utcára néz az az ablak)

2010. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Van 1-2 egyetem, ahol ötletes, tréfás, színvonalas gólyatáborok vannak. A többiből pedig úgyis botrány lesz a blikkben.


Komolyan mondom őszintén sajnálom azokat az embereket, akiknek egyetemistaként annyi fantáziája van, hogy "verd rá egy lány arcára, mert az milyen k***a vicces hihihihihi". Már ha nem kamu.

2010. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh, a barátom a jövő héten megy gólyatáborba, komolyan kezdek aggódni... :S Bocs az offért. :P
2010. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
15:46osnak: ha a barátod alapból nem olyan nőcsábász, felvágós fiú akkor nem kell aggódnod.. egyébként a gólyatáborokban semmi se kötelező!!legalábbis én még soha nem hallottam/láttam ilyet.. és ilyen durva dolgok kevés helyen vannak, ezek inkább elvadult kolis beavatások..
2010. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

a ráélvezősek kamuk :)

utolsó: nincs mitől félned,normális feladatok vannak. :)

2010. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

2. vagyok:


a lánynak is segítenie kellett, 5 perc volt rá h elmenjek, és ha nem nyeli le akkor:S

2010. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!