Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnál szeretni az unokatesvéredbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
soha
2010. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem ,mert rokon.
2010. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez meg milyen kérdés, hogy egyáltalán eszedbe jutott? :S

Soha...

2010. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem két unokatesóm is nagyon jó nő (elfogultság nélkül), de nem úgy nézek rájuk... inkább büszke vagyok... :)
2010. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

hát azt nem de egyszer pettingeltünk és jó volt, azóta is csináljuk


én 17f ő 16l

2010. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az enyémbe biztos nem :-O Nagyon sokak szerint "nagyon jó csaj", de én biztos nem tudnék beleszeretni, nem is csak azért, mert az unokatesóm, hanem mert..ehm..kicsit(nagyon) nem egyezünk gondolkodásmódilag, stb., meg amúgy sem szoktunk beszélni, találkozni, stb. :D


16/F(ő 16/L)

2010. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon fiatalon simogattuk egymás "csunyáját", ez állítólag elég sok családban előfordul, a kisgyerekek a családban együtt játszanak a felnőttektől külön a gyerekszobában és kitalálnak ilyesmiket.

Mi orvososat játszottunk, eleinte én voltam az anyuka és az egyik babám a beteg gyerekem, később volt, hogy én voltam a beteg és megvizsgált a két fiú unokatesóm, aztán fordítva.

Semmi durvára nem kell gondolni, megfogdostuk egymás privát dolgait, semmi több nem történt, nem is tudtuk, hogy mire való.

A legdurvább talán az volt, amikor kilestem anyámékat, ahogy szexelnek és az anyám elfúló hangon mondta, hogy "nagyon jó". Nem láttam, hogy pucérok voltak és nem tudtam, hogy mit is csinálnak pontosan, csak elmondtam az unokatesóméknak és egymás hegyére-hátára feküdtünk ruhában és mozgolódtunk, de nem volt "nagyon jó". :D


Szerelmet elképzelhetetlennek tartok, rokonként tekintek rájuk.

2010. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15:17

LOL

Hát ezen majdnem befostam a nevetéstől. :D

Hihetetlen, hogy a gyerekeknek micsoda képzelőerejük van. :DDDD

2010. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha jó nő akkor én megkúrnám simán:D
2010. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomba sem tudnék beleszeretni.
2010. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!