Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas nagy hüly eséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas nagy hüly eséget csináltam!?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a barátommal voltunk egy buliba és ő is meg én is eléggé piásak voltunk. A barátom már egy nagyon jó ideje ha bármit csinálok az kurv ás meg félreérti a dolgokat meg egy kurv ához hasonlítgat. És azon az ominózus estén is ez történt, mikor megsértődtem és elmentem onnan, ő jött utánnam, de én meg leköptem. Ezt nem érdemelte meg mert nagyon jó ember amugy és nagyon szeret. Most olyan rosszul érzem magam, mert tényleg hisztis vagyok, és tényleg nem szabadott volna ezt tennem. Most sokan rosszat gondolnak rólam, közte a szülei is. Van valami amivel enyhíteni tudnám ezt?
2010. aug. 19. 13:40
 1/10 anonim válasza:
Tyű öcsém te nagyon hülye p*csa vagy nem megbeszélnéd vele finoman hanem leköpöd gratulálok. xD Ha eddig féltetted a hírneved a k*rvázások miatt ezután mégis mire számítasz? Én azt mondom kérj tőle bocsánatot, és beszélgess el vele, de le ne köpd xD
2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz....Sztem elcseszted.Ő csak szeret téged és félt,azért ment utánad.Igazságtalan voltál.Megérthetted volna,hogy neki rossz,ha rázod magad a discoban.
2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Héé, nem ráztam magam, megvakartam a fejem, és ő meg erre azt hitte...
2010. aug. 19. 13:44
 4/10 anonim válasza:
szerintem inkább a p!csád vakartad nem a fejed ;)
2010. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

mi a fenének kell inni?????????


hülye diszkósok.

2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is ha a barátod k*rvásnak/k*rvának tart, és nem adtál rá okot, akkor hagyd a pics*ba!

Másodszor nem értem, hogy egy lánynak mért kell köpködnie, ezt hagyjuk a cig*nyokra! ... és a lesüllyedt primitív embereknek!

Hol a női büszkeség ??

Ezt meglehetett volna beszélni emberi módon, normálisan és higgadtan!

2010. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Hogy egy nő köpködjön, hát, elég undorító.
2010. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én nem köptem volna le, de azért én sem tűrném, hogy k*rvához hasonlítgasson. Nekem ezt egyszer mondta volna, úgy repült volna, mint a győzelmi zászló.
2010. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A köpködés csúnya dolog, a diszkóban nem szabad köpködni. Futballmeccsen már másabb a helyzet, de egy hölgy ott sem köpköd, csak a férfiaknak szabad. Azoknak is csak akkor, ha szotyoláznak. Ha valaki nem szotyolázik és köpköd az bunkó. Kivéve a játékosokat, nekik szabad köpködni (de nem egymást), sőt kötelező is, de emellett meg kell vakarniuk a töküket is. A köpés és a tökvakarás együtt felel meg a helyes magatartási formának a futballetikában. De mivel te csajszi vagy, és gondolom nem szotyiztál, de még focista sem vagy, így a köpködés részedről nagyon helytelen tett volt.
2010. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szememben már ott gáz voltál mikor írtad hogy jól beittál! Undorítóak a piás csajok! Leköpted? Az pedig minősíthetetlen! Méghogy szereted... Hidd el jobb lesz nektek külön!
2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!