Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettetek ha tiltottak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek ha tiltottak a párodtól a szüleitek?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg a talikat?

Húztatok meg bizonyos határokat a szüleitekkel szemben? Ha igen hogyan tálaltátok nekik?



2021. márc. 20. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van tini párkapcsolat kategória is...


Ha én elmúltam 18 nekem ugyan senki nem mondaná meg, kivel találkozhatok és kivel nem.

2021. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt vagy és mégis tiltani akarnak, érdemes lenne elgondolkodni a miérteken...
2021. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tinikoromban nem számoltam be a "párkapcsolataimról".

Később nem szóltak bele.

2021. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkáztam, aztán ott hagytam a sulit és elmentem teljes munkaidőben dolgozni, majd 19 évesen leléptem kivenni saját ​albérletet. L
2021. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 peca1000 ***** válasza:
50%
Dobtam a csajt. Már nekem is kínos volt :)
2021. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kategóriában vagy, szívem. A felnőtteknek nem tiltanak meg a szüleik semmit.
2021. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os. Addig oké, hogy nem tilthatnak meg semmit. De ha a szülők azt mondják hogy az ő lakásukba nem mehet senki, a párod szülei meg szintén így gondolkodnak akkor te nem mondhatod hogy márpedig holnap itt fog aludni valaki. Az én szüleim így gondolkodtak, erkölcstelennek találták ha nálam aludna fiú, ezért jól el is zavarták volna.
2021. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, a felnőtt létbe az is beletartozik, hogy nem anyuci-apuci lakásában laksz. Én legalábbis ezt tettem.
2021. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno.. mikor ilyen helyzetben voltam mi 16-18 évesen minnél jobban tiltottak annál jobban szerettük egymást amikor csak lehetett együtt voltunk...az élet úgy hozta ,hogy nem egymás párjai lettünk /telefonon évente egyszer kétszer tartjuk a kapcsolatot/ de a mai napig a legszebb szerelem volt az életünkben mindkettőnk szerint F/52
2021. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!