Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantika már nem divat?

Figyelt kérdés

Úgy értem manapság már maximum csak a filmekben lehet látni gyertyafényes vacsit, meg kéz a kézben sétálgató párocskákat. Én meg ilyen típus vagyok, azt kell, hogy érezzem, hogy a pasi védelmez engem, udvarol nekem, virágot hoz stb. Manapság ilyet már ritkán látni, amit nagyon sajnálok. Főleg, hogy már szinte kezdem szégyellni az ilyen irányú dolgaimat, mert a környezetembe senki más nem ilyen. Én élek más korban és tényleg kihalófélben van a romantika vagy rossz körökben forgok?

Ha ez számít: L/18


2010. aug. 19. 09:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok és az a fura h itt több romantika...első csók egy garázstetőn este,kézenfogva sétálás,elszökni mert nem lehetne találkoznunk de kitartunk mert szeretjük egymást...:") hát sztem elég romantikus:) csak sajna vége már:|
2012. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs rá igény. Ti lányok csak a filmekben szeretitek a romantikát, a valóságban hanyatt-homlok menekültök a romantikus fiúk elől, v pedig besoroljátok őket a barátzónába.
2012. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem jó helyen keresgélsz. Én élvezem ezt, és a barátnőm is..
2012. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pedig lenne ilyen fiú, csak észre sem veszik a nők.
2013. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!