Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantika már nem divat?

Figyelt kérdés

Úgy értem manapság már maximum csak a filmekben lehet látni gyertyafényes vacsit, meg kéz a kézben sétálgató párocskákat. Én meg ilyen típus vagyok, azt kell, hogy érezzem, hogy a pasi védelmez engem, udvarol nekem, virágot hoz stb. Manapság ilyet már ritkán látni, amit nagyon sajnálok. Főleg, hogy már szinte kezdem szégyellni az ilyen irányú dolgaimat, mert a környezetembe senki más nem ilyen. Én élek más korban és tényleg kihalófélben van a romantika vagy rossz körökben forgok?

Ha ez számít: L/18


2010. aug. 19. 09:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én párom romantikus. Tegnap elmentünk vacsizni, teraszon ültünk, kaptunk gyertyát is, sőt, jött egy virágárus lány és kaptam egy szál vörös rózsát. :) (aranyos volt a lány, kivettem a virágot a kosárból, majd megsúgta páromnak az árát. :D )

4,5 éve vagyunk együtt

20/L és 27/F

2010. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az én párom nem vesz nekem virágot, csokit, kis apróságokat, ritkán tudunk találkozni, de fogja a kezem, látom a szemén, hogy szeret. Boldog vagyok, ha vele vagyok és mostanában elég rossz napjai voltak, mondta, hogy én vagyok az egyetlen jó dolog az életében. Mondta, hogy ő nem romantikus, viccelődtünk is, hogy vegyen nekem virágot (tudom, hogy nem fog), mondta, hogy majd.. na.. nem hiszem :D de én így imádom :) ajj... hiányzik :(
2010. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a romantikus, kedves, megértő férfiakat k*csögnek/nyálasnak/barátnak/nyalizósnak/szánalmasnak nevezitek és lekoptatjátok. Valójában attól indul be egy nő, ha sz*rba se nézik. :) Csak ezért.
2010. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval! és az a baj h tényleg igaza van
2011. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én romantikus típus vagyok, de úgy van ahogy már leírták sajnos :/. Akinek egy ilyen fiúra lenne szüksége az dobjon egy egy privit 18/F :D
2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 dukai regina ***** válasza:
Sok a bunkó pasi és amúgy van olyan akit az orránál lehet vezetni mégsem romantikus hiába én nekem a pasim szeret velem összebújni szoktuk egymás kezét fogni az úron szokott nekem ajándékot is venni mégsem érzem azt hogy romantikus lenni ha hozzám ér akkor már undorodok tőle és úgy érzem utálom valószínűleg elmúlt a szerelem akinek kell oda adom amúgy sem volt jó hozzá érni sem
2011. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, én elég romantikus alkatnak tartom magam, de sajnos nincs rá igény! Ciki az, ha a fiú rásegíti a kabátot a nőre, ha segítene leülni, ha a kezét nyújtja, a virág is ciki, ciki a gyertyafény is, et cetera, et cetera...

Persze lehet, hogy én mozgok rossz körökben!

17/F

2011. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon romantikus alkat vagyok, odavagyok a kéz a kézben sétálásért, a virágadásért, az összebújásért, stb.

Ehhez képest minden lány lekoptat, mondván, h "rendes srác vagy, de maradjunk inkább csak barátok".

Sajnos manapság az érzékeny emberek mindig megszívják.

2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én hasonló gondolkozású vagyok, csak male-be..... 19/F
2011. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt vettem észre hogyha ilyen dolgokkal állítanék elő egy lánynak pl vacsora, elhivom étterembe stb, akkor meg csak pofákat vágna és hülyének nézne.. volt rá példa, inkább mennek a diszkóba rázni a seggüket, nekik ez a romantika. F28
2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!