Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantika már nem divat?

Figyelt kérdés

Úgy értem manapság már maximum csak a filmekben lehet látni gyertyafényes vacsit, meg kéz a kézben sétálgató párocskákat. Én meg ilyen típus vagyok, azt kell, hogy érezzem, hogy a pasi védelmez engem, udvarol nekem, virágot hoz stb. Manapság ilyet már ritkán látni, amit nagyon sajnálok. Főleg, hogy már szinte kezdem szégyellni az ilyen irányú dolgaimat, mert a környezetembe senki más nem ilyen. Én élek más korban és tényleg kihalófélben van a romantika vagy rossz körökben forgok?

Ha ez számít: L/18


2010. aug. 19. 09:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ez sajnos tényleg igaz. már mi is észre vettük a barátnőimmel hogy nagyon kevés ilyen fiút találni. mert az összesnek egyből más kellenne, és már udvarolni sincs ideje. (meg nehogymár még sétálgassanak is velünk.. az tök ciki nem!?) ilyen fiút nagyon nehezen találni. irigylem azt aki még is talál..:S 17/L
2010. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem találtam ilyen lányt. :D 18/F
2010. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én speciel szívesen sétálgatok a barátnőmmel kéz a kézben , vagy akár kifekszünt a természetbe hullócsillagokat nézni . Akár elmegyünk étterembe is egyszer-egyszer , sőt még sütni-főzni is szeretek :) (bár a sütést kényszerből tanultam meg , mert anyám rendszeresen sokáig dolgozik , és vmit enni kell akkor is) .

És egy gyertyafényes szex is nagyon jó tud lenni ! :)

2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 raoul ***** válasza:
100%
A másik oldalról nézve: miért, van rá igény? Vagy én is rossz körökben forogtam? Én eddigi életem során kb. két hölggyel találkoztam, aki örült ilyesféle törődésnek, sokuknál a buliban kifizetett sör és tömény mennyisége volt a mérvadó... franc tudja, rossz emberekkel találkoztál eddig:-)
2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem hogy nem volt romantikus, de még az érzelmeit sem volt képes soha kimutatni, mindig mindenben én kezdeményeztem, nem lehetett vele beszélgetni, még is erősen azt éreztem, hogy ő kell nekem! :) Nem vagyok egy romantikus alkat, mondom inkább úgy, hogy nem bírom a csöpögést, azt viszont nagyon is, ha foglalkozik velem a párom, elmegyünk néha kettesben valahova, és persze nem tartja szégyennek ha kézen fogva sétálunk! :) Az első fél év arról szólt, hogy próbáltam "megtanítani" az ilyen dolgokra, és most már néha komolyan sikerül meglepnie azokkal amiket mond, vagy amiket csinál... :) Soha nem voltam ennél szerelmesebb, és örülök, hogy akkor nem adtam fel, csak azért mert ő nem akkora hévvel közeledett és talán nem is úgy, ahogy megszokná az ember :)

Az utolsó válaszolónak üzenném, hogy nem csak dicos p*csák vannak a világon, akik csak egy potya tequilára éheznek! :) Én azt mondom él a maga módján még a romantika, csak a csöpögés kezd eltűnni, ami engem nem zavar, de mivel mást lehet hogy igen, ezért biztosan vannak még olyan férfiak, akik vevők rá. Rajtuk is nagy ám a haverok, illetve a társadalom nyomása, kell némi türelem és bizalom, mire egy srácból kibukik a természetes oldala! :) Mivel sok lány már nem vevő erre, senki nem mer rögtön ezzel nyitni... gondolom én!

2010. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi a gáz? Azt vettem észre, hogy mikor kézen-fogva sétálgatunk a barátnőmmel akkor mindenki furcsán néz de mikor leülünk egy padra és odabújok hozzá akkor még jobban lenéznek meg röhögnek, hogy milyen gáz már, hogy szeretem a barátnőmet és ölelem, bújok hozzá. Egy normális férfi ilyet nem csinál azt gondolják.

A jelenlegi barátnőm is ilyen romantikus alkat de a csajok nagy része nem ilyen. Sok csajjal randizgattam régen de kb 10-ből 1 aki ilyen romantikus volt.

20/F

2010. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Ezt akartátok, nők. Feminizmus, egyenjogúság. Megkaptátok a jogaitokat, de elvesztettétek a férfiakat. Aki ezzel nem ért egyet, és egy bújós pasit szeretne maga mellé, kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
2010. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Beatrix17 ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok!!Ha romantikának számit az,ha kinyitja a kocsiajtót,kézenfogva sétálunk erre-arra,elvisz kajálni-ha lusta vagyok főzni!,lemossa a kocsimat,egész éjszaka össze vagyunk bujva,elvisz autó-,macska-,hüllőkiállitásra,mert tudja,hogy örömet okoz ezzel,és még sorolhatnám!
2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tőlem nagyon távol áll a romantika, bocsi.

21F

2010. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hat manapsag a legtobb "ferfitarsaim" csak arra hajtanak h. minnel hamarabb lefektesek az adott lanyt.Manapsag meg mindig az ilyenek szednek fel a leghamarabb csajokat.Nekunk romantikus ferfiaknak mar csak a nagy semmi jut.Hiaba az olyan emberek akik kimutatjak erzesuket parjuk irant elitelik papucsnak hivjak,pedig csak a lanyok kedvebe akarunk jarni
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!