Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy mérgezett kapcsolatot meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mérgezett kapcsolatot meg lehet menteni?

Figyelt kérdés

A nagyon sok hasonlóság ellenére, szinten sok volt a veszekedes, feszultseg, amit nem értettünk, miert van jelen. Próbáltuk többször, de valahogy mindig kis dologból lett valami. Én abban látom, hogy túlságosan felnagyít egy szituációt, majd hirtelen kilep a beszelgetesbol,mert nincs kedve hozzá.

Most úgy tűnik vége, az ő részéről elsősorban.

30 évesek vagyunk, együtt éltünk. Pszicholóhushoz is elmentem, hogy reszemrol valtozzam, de úgy érzem, hiaba mondta, igazán ő nem változott.

Sokszor megsértett az utóbbi időben. Káromkodott, hogy idióta vagyok, beteg.

Mindig rám fogta, en meg turelmesen, kertem, hogy fejezze be.

A végén mar generaltam a vitát, mert zavart, hogy hiába kérem, kicsúsznak a száján ezek.. szerinte viccből mondja ezeket, ne vegyem fel..


Egyik nap azt mondta, hogy nem működik ez, es lehet nem is tud valtozni a méreg miatt, de addig maradok, ameddig szeretnek a vírus végett.

Erre mondtam neki, hogy akkor elmegyek, mert nem tudok nála lakni így.

Elmentem, utána 3 napra rá írt csak, hogy félt, és ha nem vagyok jó helyen, menjek haza. Nem tért ki arra, hogy milyen formaban, pedig írtam, hogy emberileg nem tudom végig csinalni, en kapcsolatot akarok..meg ott volt ez a "ha"

Azóta úgy tudom, arra gyúr, hogy erős maradjon, és kibírja a szakítást. Nem keres, és az egojaval van elfogalva, hogy nem írtam meg pontosan, hova mentem.


Egy szerető, felnőtt férfi, hol foglalkozna ezzel, ha azt se tudja, hol van a barátnője a nagyvilágban?

Ha ezt vissza is lehetne csinalni, csak úgy lenne ertelme, hogy ő sem hárít rám mindent.

Nehezen tudom elengeni, de kellett egy törés, hogy ez az ördögi kör megszakadjon a veszekedések terén. Azt hittem, szeret annyira, hogy felhív, ír, hogy velem képzeli el, és hiányzom.

1 hét telt el, 1x irtam azóta neki, hogy nem azért nem vagyok ott, mert nem szeretnék, hanem, mert nem szeretnék sajnalatbol.

Semmi reakció.


Mennyi ideig várjak még rá? Van esély arra, hogy az elhatározása változik, és nem lezárja, hanem megpróbálja tiszta lappal? Én vagyok a nő



2021. márc. 17. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Asszem igaza volt, hogy szakított veled. Nem vagy stabil, nem hiányzik ez neki.
2021. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt mire alapozod? Arra, hogy eltűrtem a csúnya beszedet, vagy arra, hogy elmentem pszichologushoz, hogy részemről valtozzam?
2021. márc. 17. 01:34
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Arra, hogy össze-vissza beszélsz. Ez senkinek nem hiányzok, főleg nem annak, aki szeret.
2021. márc. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt jól tetted hogy nem tűrted, hogy veled így beszéljen, de azért meg adj hálát, hogy nem keres.

Ha a nagy szerelmet várod tőle annak akkor kellett volna tanúbizonyságot tennie, amikor el akartál menni.

Aki hagy elmenni, ahelyett hogy rendbehozzátok a dolgaitokat ott te nem voltál elég fontos.

Az meg igazából a te szerencséd, hogy nem keress. Mert akkor is kereshetne ha nem tudja mit akar, visszahív és ott vagytok megint ahol a part szakad. Nagyon sokan nyüglődnek ezzel éveket is elpazarolva az életükből olyan kapcsolatra ahol soha nem lessztek már igazán együtt. Ahonnan el kell menned, ott gondold komolyan és zárd is le a dolgot. Ha benned van az mégsem, csak nevelő célzattal mennél el... miért te nem úgyanúgy cserbenhagytad ezzel? A különválást nem lehet fenyítőeszközként használni. Téged hiteltelenít el. Elmentél, akkor néz előre.

2021. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Lehet jobb is, hogy vége. Ez verbális erőszak amit veled csinált. Eddig sem lett volna szabad elfajulnia a dolognak. Itt egyértelműen ő a hibás hiszen te mindent megtettél még egy pszichológust is felkerestél bbár lehet mellette jó lett volna a párterápia is.

Lépj túl rajta, találsz jobbat.

2021. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 évig volt ilyen kapcsolatom egy ilyen pasival.

Neki napi szinten voltak ilyen kirohanási. Na, mellette megtanultam hogy ne mondjak olyat méregből, mait nem gondolok komolyan, mert fél év után is azzal jött.

Közben ő meg napi szinten volt ilyen.

Szerintem ez betegség. De úgy voltba vele, hogy szeretem, és én a nehézségekben is mellette maradok. 2 évig. Mert utána azt mondtam, jó, ott voltam, támogattam, benyeltem eddig. És nem tovább. Más hülyeségére nem fog rámenni az én életem, csak a sajátomra.

Szerelmes voltam 2 év után is, de szakítottam. Éreztem hogy rámegy a lelki egészségem.

2021. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, áldani fogod magad még azért, hogy elköltöztél. Ő nem akart változni, nem ment a kapcsolat, nem passzoltok. De a rágalmait, hogy beteg vagy meg idióta nem kötelességed eltűrni, sőt. Valahol oylan érzésem van, hog a saját bizonytalanságát akarta azzal palástolni, hogy rádfogta, hogy minden a te hibád. Voltam ilyen helyzetben. A pszichológushoz menés, meg az, hogy én vagyok a hülye, a beteg, ezek nálam is megvoltak az én exemnél is.
2021. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Mi a tosznak ezt megmenteni?
2021. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e értelme, mindig hiszek abban, hogy az emberek tudnak változni, ha akarnak.. Én hajlamos vagyok mindent magamra venni, és csak a szépet látni.
2021. márc. 17. 19:25
 10/10 anonim válasza:

Nem neked kell megváltoztatni őt, majd idővel megváltozik önerőből ha tud, de addig is neked semmit nem kell elviselned(a verbális bántalmazást)

Nem kell a szépet látnod benne, becsüld magad többre ennél, nem bántásból de tipikusan úgy beszélsz mint az áldozatok szoktak akiknek már a földbe tiporták az önbecsülésüket.

Szerintem a pszichológussal inkább az önbecsülésedet meg az önszerető képességedet és az önbizalmadat kéne fejleszteni.

De ezt mind a te érdekedben írom és nem bántásból. Sosem szeretnék semmit abból írni ezért ha te rossz néven veszed akkor sajnálom és tényleg nem rosszból csak elszomorít ha olyat látok, hogy ezek után még az áldozat mentegeti a bántalmazót.

2021. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!