Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van olyankor ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha a feleség terrorizál?

Figyelt kérdés

Mit lehet akkor tenni ha az asszony terrorizálja és sakkban tartja különbféle módszerekkel a férjét?


Jó nagy erős nő az élettársam. Kezdetben minden rendben volt évekig. Aztán öszeköltöztünk.

Eladtam amire nem volt szükségem,a lakásom, a régi autó stb ne kelljen fenntartani mindenből kettőt.


Azt vettem észre hogy ő hatalmas léptékben gazdagodik én meg sehol nem tartok, pedig állandóan dolgozom. Kb ugyanannyit keresünk de valahogy sunyin úgy forgatja a dolgokat hogy ő járjon mindíg jobban.

Ezen sok vitánk is van újabban, de odáig fajult egy vesszekedés hogy megütlegelt.


És elég durván bánik velem érzelmileg is zsarol, a szülei is valamiért ki nem állnak.


Szerintem minden eszközömre valamiféle kémprogram van telepítve, mert tudja kivel mit miről beszélgetek.

(Mindíg telepítem az újabb és újabb tűzfalakat és úgy csinálok mintha nem tudnék semmiről "többet nem tehetek)

Óhatatlan hogy ne hagyjam egyedül otthon a cuccaimat.


Az asszonyom meg úgy csinál mintha minden rendben lenne.

Hátborzongató...


Lehet erről a kérdésről is tudomást fog szerezni!


"Mostmár komolyan kezdek félni.


Régen vállalkozó voltam volt otthonom autóm életem.

De már nem tudok visszamenni az egy másik élet volt... Sok barát volt mellettem most meg már senki.

Nincs hová mennem.

" Mit csináljak?



#Női terror
2021. márc. 16. 23:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó tanácsot.

Van közte egész használható.

Külön kasszán vagyunk nem házasodtunk össze így válni nem kell. 6 évet húztunk le egymás mellett. Gyerek nem lett.

Jelentősen megcsappant az anyagi helyzetem de van még némi félretett pénzem.

Nehéz a megszokott életből kilépni. "Azt sem tudom hogy szoktak ennek nekiállni.

Olyan rég éltem egyedül hogy nem is emlékszem az milyen.

2021. márc. 22. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!