Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van olyankor ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha a feleség terrorizál?

Figyelt kérdés

Mit lehet akkor tenni ha az asszony terrorizálja és sakkban tartja különbféle módszerekkel a férjét?


Jó nagy erős nő az élettársam. Kezdetben minden rendben volt évekig. Aztán öszeköltöztünk.

Eladtam amire nem volt szükségem,a lakásom, a régi autó stb ne kelljen fenntartani mindenből kettőt.


Azt vettem észre hogy ő hatalmas léptékben gazdagodik én meg sehol nem tartok, pedig állandóan dolgozom. Kb ugyanannyit keresünk de valahogy sunyin úgy forgatja a dolgokat hogy ő járjon mindíg jobban.

Ezen sok vitánk is van újabban, de odáig fajult egy vesszekedés hogy megütlegelt.


És elég durván bánik velem érzelmileg is zsarol, a szülei is valamiért ki nem állnak.


Szerintem minden eszközömre valamiféle kémprogram van telepítve, mert tudja kivel mit miről beszélgetek.

(Mindíg telepítem az újabb és újabb tűzfalakat és úgy csinálok mintha nem tudnék semmiről "többet nem tehetek)

Óhatatlan hogy ne hagyjam egyedül otthon a cuccaimat.


Az asszonyom meg úgy csinál mintha minden rendben lenne.

Hátborzongató...


Lehet erről a kérdésről is tudomást fog szerezni!


"Mostmár komolyan kezdek félni.


Régen vállalkozó voltam volt otthonom autóm életem.

De már nem tudok visszamenni az egy másik élet volt... Sok barát volt mellettem most meg már senki.

Nincs hová mennem.

" Mit csináljak?



#Női terror
2021. márc. 16. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkozni...

Egyébként a következő verés után menj és vetess látleletet, aztán nyújtsd be a válási keresetet. Költözz haza (szülőkhöz) úgy, hogy amikor épp nincs otthon, akkor cuccolj el. A telefonodról meg hasonlókról egyszerűen töröld le a programjait.

És egy pszichológus sem ártana.

2021. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs szülők,,, Meghaltak pár éve... Nincs vissza út!

Romos volt távol volt így eladtam a házat,, rosz emlékek is fűztek hozzá bárhova néztem.


Látlelettel meg ne hülyéskedjünk...

Nem baseball ütővel ver össze csak nekemfordul és ütlegelni próbál ha összeveszünk. Idáig nem tette ezt ezért aggaszt.

2021. márc. 17. 00:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak keress egyalbérletet, ne otthoni gépről, intézd el, hogy mehess (sztem csak egy szobát bérelj, az olcsóbb), aztán kiveszel egy szabad napot és elcucolsz tőle, amíg nincs otthon. Ha nagyon félsz hagyhatsz egy levelet, de a legjobb, ha nem tudja, hogy hova költöztél és nem hagysz ott semmi fontosat, ami miatt muszáj vissza menni. A költözés után meg már telefonon, neten keresztül még tudtok beszélni.

Egyébként anyagilag élősködött rajtad valszeg, de remélem nem egy számlán vagytok meg minden, mert úgy nehezebb. Meg házasok vagytok vagy csak jártok? Közös néven van-e tulajdon? Vagy egyértelmű mi kié?

Gyerek ugye nincs?

2021. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Na, akkor újra egy olyan kérdező, akinek tök mindegy, hogy mit mondunk, mindenre lesz kifogása.

Hát, akkor további boldog életet, ami mellett TE döntöttél.

2021. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy mérgező, bántalmazó kapcsolatból a lehető leghamarabb ki kell lépni. Minél tovább halogatod, annál jobban kikészít, rombolja az önbecsülésed. Nagyon javaslom, hogy keress pszichológust, szükséged lesz segítségre a felépüléshez. Ha viszonylagos anyagi biztonságért cserébe lemondasz a méltóságodról és a testi-lelki egészségedről, azt függésnek hívják, és csak veszíthetsz rajta.
2021. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a házad árával? Az saját vagyon. Nem tudod most kivenni a közösből?
2021. márc. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Küld el egy önvédelmi szakkörre.
2021. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Jó néha ilyet is olvasni:)
2021. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A háznak az árát feléltétek? Vagy gondoltál esetleg arra, hogy ha rosszul alakul a kapcsolat, akkor legyen tartalékod és tovább tudj lépni? Sejtem, hogy a válasz NEM. Ez esetben jó nagy marha voltál, de még így is van esélyed kilépni ebből.


Boldog nem vagy, pénzed egyre kevesebb, állandó terrorban élsz. Mi rossz lenne abban, ha kilépnél ebből és bár nehezen, de újra talpra állnál? Megvárod, míg teljesen tönkretesz?

2021. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány az albérlet, válópert add be és a pénzügyeket majd rendezitek bíróságon. Ha nem lépsz és keseregsz, akkor nem csak csóró maradsz, hanem boldogtalan is. Külön élve legalább csak csóró leszel, az is csak átmenetileg. Már egy előrelépés, egy hatalmas ráadásul.
2021. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!