Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már volt ilyen? [Bővebben lenn ]Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem és ő is engem. De nagyon zavar h néha fel emlegeti az exeit. Nekem ő volt az első akivel lefeküdtem. Egyszer egy szeretkezés után elkezdte mesélni h ő az egyik volt barátnőjével hol csinálta. Nemrég mikor náluk aludtam és együtt fürödtünk megmostam a haját, látszott rajta h elérzékenyült megkérdeztem h miért. Azt felelte h nagyon rég volt már az mikor a volt barátnője megmosta a haját és h nagyon jól csinálta. Miért csinálja ezt? Azt jelenti h nem vagyok olyan fontos neki mint az ex barátnői? :S
2010. aug. 18. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak:( Nekem ez nagyon rosszul esne :( voltak hasonló dolgok nálunk is,ennyire nem durvák.....:(
2010. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon szarul esik. és tudja is mert mondtam neki :S nem értem mért csinálja ezt. azt mondta h senkit se szeret úgy mint engem és h én vagyok a legfontosabb neki és ezt érzem is, de ezzel nagyon össze tud törni :S
2010. aug. 18. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is rosszul esett,mikor ilyet mondott,de egy év után kétlem,hogy a volt barátnője után vágyna,vannak situációk amikről a barátomnak is jutnak eszébe dolgok volt barátnőkről,hálisten nem ennyire személyesek,de ha meegmlíti,nekem is rosszul esk,mindig hozzá fűzi,hogy ne érezzem magam rosszul,mert nem érdekli.....szerintem mond meg neki,hogy mennyire rosszul esik,ha nem változtat,akkor elgondolkodnék..beszéljétek meg!
2010. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Megfogom vele beszélni. :)
2010. aug. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!