Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt vajon?

Figyelt kérdés
Jó ideje tart a viszonyom egy kollégámmal. Csak szexről szól a dolog, kb 2hetente futunk össze 2-3 órára. Akkor minden megy a maga módján, érzelmekről nem igazán esik szó. az utóbbi időben viszont 'csinál furcsa dolgokat'. Amikor fekszünk az ágyban és beszélgetünk, ő elhallgat és néz engem. Bele a szemembe. Ez nem az a szokásos 'figyelek a mondandódra nézés', ugy érzem nem is hallja mit mondok. És olyan a pillantása mintha a lelkemig belátna. Ez eltart jópár percig. Mindez egy icipici mosoly keretében. Nem tudom megfejteni, de ha rákérdezek, azt mondja semmi, semmi. Mi lehet ez vajon? 23L
2010. aug. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdi elragadni az érzelmei a fiatalembert:D


Ez még kérdés számodra? Na ne csináld!

2010. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem beléd szeretett. a abrátom szex után meg mindig uygan így néz rám és ő téll szeret igazán szal sztem szerelmes beléd, kérdezd meg tőle :)
2010. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elso valaszolonak.


Felmerultek benne az erzelmek. Ha te nem akarsz tole semmi komolyat,akkor inkabb fejezd be az egeszet. Igy lesz a legjobb mind a kettotok szamara. Jah,es beszeld meg vele a helyzetet,mondd el neki h eszrevetted ,h mashogy viselkedik es fagasd ki. Utanna gondold at a helyzetet es donts.

Sok sikert.

2010. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Furcsa lenne ha belém szeretne... Jó emberismerőnek tartom magam, de rajta annyira nehéz kiigazodni...Nos ő jóval idősebb nálam és igazi nőfaló agglegény típus. Nem dolgozik mellettem, így mint 'magánembert' annyira nem ismerem. Odamentem anno dolgozni, támadott a feromon... :)) Inkább ugy fogalmazom, a jeleit nem ismerem. Nagyon nagyon jól bánik velem, de tudom, hogy sem eddig sem a közeljövőben nem akar kapcsolatot senkivel. Ezért is furcsálom ezt az utóbbi reakciót..

2010. aug. 18. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
miért hogyan néz?
2010. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!