Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött utánam 2szer?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött utánam 2szer? Vajon azért mert szeret v csak a "területét " féltette?

Figyelt kérdés

A párommal multkor elég szépen összevesztünk.az egész ugy kezdődött h buliba vtunk és bemutatta nekem az 1ik cstársát aki leült mellém és elkezdett velem flörtölni..én meg erre kontráztam csupán taktikai szempontbol,h akk észhez tér és talán jobban figyel rám..majd ugy döntöttem,h inkább hazamegyek mert láttam h felhuzta magát.elindultam és írt 1 smsth "utoljára láttál ma".erre nem válaszoltam neki vissza majd hallottam h utánam jött és elkzdte mondani,h mmennyire megaláztam főleg h 1 23 éves kisgyerekkel "szóba álltam" és elkezdett szidni meg h nem érjek hozzá+menjek távolabb nem is akar látni és h vége..erre belegyeztem h jo akk Vége,és mentem tovább haza..majd 5 perc mulva hívott h menjek ki a kapuba..ott megint elkezdte mondani a magáét h h tehettem ezt vele majd amikor kezdett lenyugodni kérdezte h miért tettem ezt??elmondtam h azért h végre figyeljen már rám mert legtöbbször le se szar és nekem ez így nagyon rossz de sajnálom..majd 1 kicsit főleg pia hatására elkezdtem sírni..majd megölelt és azt mondta h menjünk be mert velem akar aludni..majd elmentünk aludni és magához huzott és azt mondta h gyere ide szerelmem,szeretlek,felejtsük el..

Szerintetek azért jött utánam 2szer is mert szeret v csak azért mert látta h belegyeztem vna h szakítsunk és látta h elveszíthet??


2011. jún. 17. 22:20
 1/6 RaksashaGirl ***** válasza:
Szerintem csak most jött rá igazán hogy mennyire szeret és nem is akar elveszíteni.. :)
2011. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhanyagolt, bunkó volt, elküldött. Minek állsz még szóba vele? Ha már kimondta, hogy vége, te is viselkedj így, tanulja meg, hogy a szakítással nem viccelünk.
2011. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RaksashaGirl ***** válasza:
Ugyanmár. Igaz é nem küldtem még el a pasim, csak a jó fészkes fenébe, ő is fel tud idegesíteni, mint most is, sikerült összevesznünk.. Mégis szeretem. És ha nagyon nagy hülyeséget csinál, ugyanezt eljáttszuk. Csak flörtölés, majdnem szakítás nélkül..
2011. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak is, szerintem azért, mert kevesellte az egyszerű otthagyást, indulatos búcsúbeszéd nélkül. Ebből azt is leszűrheted, mennyire lehet komolyan venni a szavait.
2011. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megint elkezdesz egy buliban az orra előtt pasizni, akkor

a.) kiveri a metszőfogaidat

b.) becsajozik a szemed előtt


persze a te pasid, te tudod meddig feszítheted a húrt... Tudod meddig feszítheted a húrt?

2011. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát már nem nagyon feszegethetem..sőt már a kapcsolatunk elején szakítottunk 2hétre,én 1 buliba táncoltam 1 sráccal majd elkezdett féltékenykedni és egész este a közelembe v és takart nehogy más srác megkörnéykezzen..majd akk is hazamentem és 10 perc mulva jött a hívás h hol vok??
2011. jún. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!