Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretni valakit valamiért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit valamiért. De miért?

Figyelt kérdés

Miért ennyire?

Miért ilyen sokáig?


2010. aug. 18. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs rá magyarázat!
2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sokáig,de nem örökké!egyszer minden elmulik:(
2010. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...

De rohadtul unom már, hogy szeretek valakit reménytelenül lassan már egy éve...:/


De ha meg azt vesszük...ez annyira nem is vészes...hiszen ha azt vesszük, mi az esélye annak, hogy a két milliárt emberből megtaláljuk azt az egy embert, akit szerelemmel szeretünk, akiért képesek lennénk meghalni...és Ő is szerelemmel szeret és bármit megtenne értünk? Semmi...

Jó formán semmi esély rá...főleg miután csak pár száz esetleg 1000 emberrel ismerkedünk meg jobban...

Szóval ha azt vesszük az a természetes, hogy nem találjuk meg a párunkat, és ha megtaláljuk a társunkat...akivel életünk végéig vagyunk...na az a csoda:)

Szóval...csak attól függ, hogy hogyan nézzük a dolgokat...hogyan éljük meg...

Ha az élet dolgait (jelen esetben a szerelmet) individualitásunkban éljük át...csak szenvedünk...sokkal inkább egyetemesen kellene...és örülni, hogy találkoztunk azzal az emberrel, akit szeretünk...még ha Ő nem is szeret viszont...!

Oh...olyan elcseszett az élet...:D de ez van...

Oh, szerelmes vagyok J.K.-ba:(:D:D:D

2010. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: ez aranyos volt, meg igazad is van, még így bele se gondoltam a dologba.. :)
2010. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem örök, egy szerelem sem az!
2010. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már nem igazán hiszek ebben a nagy szerelem dologban. Nem is akarok senkit magam mellé. Így legalább nem kell senkihez alkalmazkodni.
2010. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem örök a szerelem, de tartós, az biztos. reménytelenül szeretek egy ádám nevű srácot, bár már lassan másfél hónapja nem is láttam. mindenesetre mostmár el tudom képzelni valahogy az életemet nélküle, úgy gondolom, hogy nem halok bele, ha nem látom többet, viszont még mindig fáj ez a tény. ezt három héttel korábban nem mondhattam volna el, akkor úgy gondoltam, hogy ennyi, nincs tovább. :) az idő mindenre gyógyír.
2010. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom...ezt nem tudom miért van..:(

De olyan szép:)

2010. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van a szerelem után, szerettetté alakul vagy utálattá. Az előbbi mindenesetre jobb.És ha szerelemes vagy valaki aztán meg szereted még midnig van esély rá hogy olyat tegyen amitől újra beleszeretsz.És ez a szép.
2010. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Emberek legyünk egoisták , szeresd magad , saját magaddal nem veszel össze nem csalod meg. Ennyi.
2010. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!