Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akkor tudok bele szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor tudok bele szeretni valakibe, ha sajnálom valamiért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert összekevered a sajnálatot a szerelemmel.
2011. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan anyáskodó, gondoskodó típus vagy és igényled, hogy nagyon szüksége legyen rád valakinek. De azért ez még nem szerelem. A szerelem később jön, ha már megismered jól az illetőt.
2011. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj, minden ember sajnálatra méltó valamilyen szinten, szóval nem biztos h emiatt szeretsz beléjük, csak nagyon gyorsan meglátod bennük a sebezhetőséget, és ez vonz téged.
2011. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16:00 Ez lehet.
2011. febr. 3. 16:02
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ezt a kérdést tedd fel önmagadnak is, és gondolkodj el azon, hogy milyen okai lehetnek annak, hogy azok az emberek vonzanak, akiket sajnálsz. Mit érzel, akkor mikor sajnálsz valakit és vajon miért érzed azt. Te hogy látod magad egy kapcsolatban. Ha valakit sajnálunk, akkor általában a figyelem arra az emberre irányul, aki rossz passzban van...stb. vagyis nem rád. Kérdezd meg magadtól, hogy a kapcsolataimban Én hol vagyok.
2011. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!